YouTube Go ile İndir İzle Özelliği Geliyor

YouTube Go ile İndir İzle Özelliği Geliyor

YouTube GO, Google'ın kendi kullanım ağını genişletmek için sunduğu bir sistem olarak istediğiniz video sıkıştırarak indirmeye imkan tanıyor.

YouTube GO, Google'ın kendi kullanım ağını genişletmek için sunduğu bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Bu sistem sayesinde istediğiniz video sıkıştırılarak indirilebilecek.

Netflix'in indir/izle seçeneği ile öne çıkmasının ardından bu sistem giderek yaygınlaştı. YouTube Go'da bu sisteme benzer bir sistem kullanıyor. Aynı zamanda kota dostu olan YouTube Go, mobil telefonlar için offline olarak izleme imkanı da sunuyor.

YouTube Go'ya sahip olmak isteyen kullanıcılar YouTube Red aboneliğine sahip olması gerekiyor. Ama Hindistan ve Endonezya YouTube Go'nun tüm özelliklerini ücretsiz bir şekilde kullanabiliyor.

Uygulamanın tam sürümü çıkmasıyla birlikte artık 480p seçeneği de bulunuyor. İndirdiğiniz videoları Bluetooth veya Direct Wi-Fi aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Şimdilik sadece iki ülkede ücretsiz kullanılan sistemin, ilerleyen zamanlarda bütün ülkelerde ücretsiz kullanılacağı düşünülüyor.

Kaynak: Hürriyet
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git