Yazıları Şekillendirmek (Envelope Efekti)

Envelope efekti ile yazılarınızı veya şekillerinizi başka bir şekil içerisine gömerek değişik görünümler kazandırabilirsiniz.

Envelope efekti ile yazılarınızı veya şekillerinizi başka bir şekil içerisine gömerek değişik görünümler kazandırabilirsiniz.

İki şekli de seçip, üst menülerden Object - Envelope komutunu tıkladığınızda üç seçenekli bir menü gelir.

Burada şimdilik "Make with top object" yani "en üstteki şekle göre biçimlendir" komutunu kullanabilirsiniz.

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Sagol Bilader (:
Teşekkürler de sungurbey kim acaba :D
Teşekkürler, benim bi sorum olucaktı, illustratorde birden fazla sayfa açıyorum her sayfada ayrı tasarım yapıyorum birinci sayfamda yaptığım çalışmayı jpg çevirmek istiyorum ama seçtiğim çalışmayı jpg çevirme yerine çalışma alanında bulunan bütün sayfaları jpg çeviriyor.Oysaki seçtiğim sayfayı jpg çevirmesini istiyorum bu sorunu nasıl çözebilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
yeskezi kullanıcı isimli arkadaş için yazıyorum. Export ederken export penceresinde alt kısımda artboard seçeneğini seçip, hangi sayfaları export edeceksen ilgili kutucuğa yazıyorsun. Mesele halloluyor.
Çok teşekkür ederim yardımın için mfgufuk.... :D
Yeskezi kullanıcısı için . Sayfaları JPG formatına çevirirken açılan diyalog kutusunun en altında "Use Artboard" diye seçenek var. Buradan. İstediğin sayfayı JPG formatına çevirebilirsin.

Yukarı Git