WordPress Sitenizde Read More Yazısını Değiştirmek

WordPress ingilizce temalarda Read More olarak gelen ve türkçe olarak yazının devamını oku anlamına gelen yazıyı değiştirmeniz için hazırlanmış eğitim videosudur.

WordPress İngilizce temalarda "Read More" olarak gelen ve Türkçe olarak "yazının devamını oku" anlamına gelen yazıyı değiştirmeniz için hazırlanmış eğitim videosudur.

Şu unutulmamalıdır ki, benzer problemlerin çözümlerinde değişik versiyonlardaki WordPress temaları için farklı yollar izlenebilir. Bu yolda benim temam ile ilgili bir çözüm yoludur.

"Read More" yazısını değiştirmede bir kaç yol deneyip başarılı olamadıysanız belki de çözümünüz aşağıdaki videoda anlattığım şekilde çözülebilir.

  • Etiketler;
Emrah Yüksel
Merhabalar; Ben emrah yüksel; "Bilgininde zekatı vardır" felsefesi ile sürekli bir şekilde öğrendiklerimi öğretiyorum. Bazen bir php eğitim videosu ile, bazen javascript, bazen css bazende enteresan konular ile ilgili çektiğim eğitimler ile sürekli olarak karşınızda olmaya çaba gösteriyorum. Sizde sürekli kendini geliştirmeye inananlardansanız mutlaka ama mutlaka sizleri kanalıma abone olmaya bekliyorum. Hayat gerçekten öğrendikçe ve öğrendiklerini sürekli olarak paylaştıkça güzel...
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git