Windows hosting ile ilgili sorunlar

Windows hosting aldım, fakat bazı sorunlarım var diyorsanız...

Windows hosting aldım, fakat PHP çalıştıramıyorum, neden?

Eğer sitenizi Windows Serverda host ediyor isterseniz, ASP, ASP.NET gibi kodlama tiplerini Microsoft Access veritabanı ile kullanarak yayınlayabilirsiniz. Ancak, Windows sunucularında PHP desteği yoktur. Eğer PHP script kuracak iseniz paketinizi değiştirin.

Windows hosting aldım dosyalarımı FTP ile nereye atmam gerekiyor ?

Windows hosting paketinde dosyalarınızın durduğu klasörün adı "httpdocs" tur. Yapmış olduğunuz sitenizi bu klasöre atınız.
  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Tabi Windows Sunucularına PHP , MySQL , Python gibi dillerin desteğini eklemek mümkündür. Aldığını Hosting paketinin özelliklerinden kontrol edebilirsiniz.... İkisini birden barındıran firmalara örnek verecek olursak http://www.TrServer.info adresinden yararlanabilirsiniz.
sayın yazar ben awardspace den bedava hosting aldım hazır bi şoblonu değistirip kendime göre dreamweaverde yaptım mozilladanda gönderdim hostin adresime oradada görünüyo domainde aldım fakat yayında degil gönderirken html dosyalarının adları falan nasıl olacak bunlar hakkında yardımcı olabilirmisiniz sitenizde genellikle bu alanda yardım yok yardım ederseniz çok minnettar kalırım Şimdiden Teşekkür ederim...
sitenin otomatik yayın yapmasını istiyorsan ftp deki ana klasörüne html dosyanı index.html isminde kaydetmelisin ya da başka isimler vereceksen domain yönlendirmesi yapabilirsin.
arkadaşlar site kurmanın yollarını buldum programlarla kurabilirim size bulduklarım programların isimlerini vereyim:1.web page maker 2.firs page 2006 3.1st page 2000 4.1 site lite 5.website builder internet üzerinden kurmak istiyorsanız bir tane buldum http://www.myehost.org adresinden bedava com net org uzantılı site kurabilirsiniz herkese iyi çalışmalar.
slm. flasda bir site tasarladım ancak googlede gösteremiyorum.. robots.txt, metatag, sitemap.xml gibi işlemleride yaptım. (www.yalkoninsaat.com) google web yöneticisi dizin durumu yok diyor . ne yapmalıyım, sorun ne acaba?? yardım ederseniz cok sevinirim... Buarada googleye ftp adresini verdim.. ve bir hostingde alt klösörlerde birden cok site var. hicbiri googleye cıkmıyor.

Yukarı Git