Web Sitesi Nasıl Yapılır - 7 (Tasarımı Değerlendirme)

7 ders sonunda Fireworks'te şık bir tasarım yapmayı öğrendik. Bunu yaparken son olarak tasarımımızı gözden geçirip kaydediyoruz.

7 ders sonunda Fireworks'te şık bir tasarım yapmayı öğrendik. Bunu yaparken son olarak tasarımımızı gözden geçirip kaydediyoruz. 

Orhan Karcı
2006 yılında Endüstri Sistemleri mühendisliğini kazandıktan sonra okuduğu alan dışında Web tasarım & Programlamayla tanışmıştır. ve bu alanlarda çeşitli çalışmaları devam ettirmektedir. Hala Endustri Sistemleri Mühendisliği 3. sınıfında akademik hayatını sürdürmektedir. <p>Ağırlıklı olarak kullandığı programlar Fireworks,Dreamweaver,Flash ve Photoshop'tur. Ayrıca Wordpress'e ekstra bir ilgisi ve sempatisi bulunmaktadır. Özellikle Wordpress temaları ve kodlarıyla yakından ilgilenmektedir. <p>İş ve akademik hayatı dışında spor yapmaktan (özellikle tenis ve futboldan) hoşlanır.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 10 yıl önce
Web sitesinin orjinal tutoriali http://devisefunction.com/2010/01/11/simple-business-style-portfolio-layout-in-photoshop/ bu adrestedir.Ders içerisinde hiç bir alıntı metni görmediğim için gönderiyorum teşekkürler.
• 10 yıl önce
Merhabalar, gönderiniz için teşekkür ederim fakat gönderilen tasarım her ne kadar aynı olsada en önemli fark bu tasarımı çok hızlı bir şekilde fireworks'te nasıl yaparızı resimli anlatım olarak değil video gorsel anlatım olarak ele aldım.Ayrıca gonderdiğiniz tutorial photoshopta tasarımın nasıl yapıldıgını anlatmakta ben fireworkste göstermeye çalıştım.ayrıca ingilizce bilmeyen kullanıcılar içinse extra yararlı bir video eğitimi olduğunu düşünüyorum.
• 10 yıl önce
Teşekkürler emeğe saygım sonsuz , sadece kaynağı sunmak istedim.

Yukarı Git