Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

ağzınıza sağlık ekrem bey :-dusun:
Çok güzel anlattınız. Tek sorun yazarken son andaki kodları tam göremedik. Ama tahminle yaptım. Teşekkürler. Bu sitede siz vb 2005 inkini anlatınız. Ama diğer programlara bakınca onlar 6.0 ı kullanıyo galiba. Bunları yazsanız kenarına çokk güzel olurdu.:gul:
rica ederim doğan48 derslerimin devamı gelecek izlemeni tavsiye ederim:D
öncelikle özeleştirin için teşekkür ediyorum rahmansnd ilk dersim olduğu için ibraz acemilk yaşadık kusurumuza bakmayın artık daha diikkatli olurum bundan sonra anlayamadığın yer varsa sorabilirsin yardımcı olurm bu arada vb2010 anlatıyorum
Cok guzel ama bende bu program yok aradım bulamadım rıca etsem upload yaparmısınız ?
cok guzel ama bu program bende yok bulamadım bulduklarım fos cıkdı acaba upload edermısınız?
setupunu bulursam en kısa zamanda update edeceğim selamlar...
cok sagol beklıyorum
Dersinizi çok beğendim ama videonun sonundaki kodları göremiyoruz. Kodlarıda buraya yazarsanız çok iyi olur. Daha yeni başladıgım için tahminde edemiyorum :S
yorumun için teşekkür ediyorum PiSKo-LoCK :):) fakat asıl olarak c# kategorisine yönelirsen daha iyi olur hem ben derslerimi o kısımda yayınmılıyorum hemde size direk c# öneririm üstelik yeni başlamışsınız o bi avantaj başarılar :):)
hesap makinesinde text kutusunda sadece nasıl rakam yazması gerekiyor yani yazı yazılmıyacak onu yapamadım yardımcı olursanız sevinirim..

Yukarı Git