Videonuzu Sinemaskop Yapma

Bu derste videonuzu nasıl bazı filmlerdeki gibi alt ve üstten sıkıştırarak, yani sinemaskop yapacağımızı öğreneceğiz.

Bu derste videonuzu nasıl bazı filmlerdeki gibi alt ve üstten sıkıştırarak, yani sinemaskop yapacağımızı öğreneceğiz. Bunun için yapmamız gerekenler şunlar:

Video Effects bölümüne giriyoruz ve "Pinnacle" adlı efekt başlığının (bu başlığın olması için Pinnacle eklentisi yüklü olmalıdır) içerisine giriyoruz, karşımıza çıkan listede "Magic Shape RT" isimli efekti videomuzun üzerine sürükleyip bırakıyoruz ve karşımıza çıkan efekt listesinden "16:9 Letter Box" efektini seçip "OK" diyoruz işte bitti artık videonuz sinemaskop moduna geldi. Alt ve üstten sıkışarak siyah bant ile kapandı. Kolay gelsin.

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 13 yıl önce
:dusun: merheba zafer bey bende premiere kullanıcısıyım yeni yeni programı sayenizde kavramaya çalışıyorum.bende pinacle sürümü yüklü değil bunu nasıl yükleyebilrim.hatırlasanız forum bölümünde bir ara capture kartıyla ilgili bir mesaj bırakmıştım.çok yardımcı olmuştunuz tekrardan tşk ediyorum.ben snazzi markalı bir kart aldım en yüksek formatı mpg 2 formatında atıyor.ama ben sonradan premierden capture almayı öğrendim avi formatında alıyor daha iyi oldu. işte şimdi tek merakım bu pinacle sürümü nasıl oluyor merak ettim.:kirp:
• 12 yıl önce
ben bu pinnacleyi nasıl indirebilirim
• 10 yıl önce
Pinnacle eklentisi nasıl yükleyebiirm:)
• 9 yıl önce
tesekkurler

Yukarı Git