Tablosuz Tasarımla Web Site Yapımı (Ders 12)

Bu dersimizde en alta bir footer bölümü oluşturduk. Bu dersimiz sonuncuydu. Hepinize kolay gelsin.

Bu dersimizde en alta bir footer bölümü oluşturduk. Bu dersimiz sonuncuydu. Hepinize kolay gelsin.

  • Etiketler;
Mursel Memiş
Samsun doğumlu Mürsel Memiş, 2008'den bu yana web teknolojileri ile ilgileniyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 8 yıl önce
Güzel bir ders serisi olmuş gerçekten.... çoğu ders anlatırken tasarıma dikkat etmeyerek hata yapıyor ama bu derslerde tasarımda gğzel olmuş... ellerinize sağlık, büyük hizmet bu.... fakat bir kaç eksi olarak gördüğüm şeyi müsade ederseniz değineyim.... 1. si dersler anlatılırken biraz hızlı anlatılmış 2. si ise videonun çözünürlüğü düşük bu da kodları okumak isteyene sıkıntı olabilir... 3. konu ise bu sitenin kullanıcı paneli ve yayınlama konusu anlatılmamış... umarım bu da anlatılarak biz öğrenmek isteyenler için kople bir ders olur... hazırlayanın ellerine sağlık sonsuz teşekkürler....
• 8 yıl önce
Dostum video çözünürlüğü hakkında şöyle söylim başlarda camtasia studiodan anlamıyordum . Yani biraz amatörlük tarafıma geldi . Bunun için özür diliyorum . Fakat HD seçeneği var o şekilde izlerseniz bir problem çıkmayacaktır . Ve kullanıcı paneli ve yayınlama videosunu çekeceğim . Hatırlatman için teşekkürler .
• 8 yıl önce
videolar güzel diline sağlık. devamını bekleriz....
• 8 yıl önce
Her şey güzel olmuş elini sağlık hepsini (12 dersi ) izledim fakat bu derslerdede anlamadığım bişey var mesala slayd, menu bar, bilgisayarlarda oylama oylama falan bunları nereden editleriz damin panel kimi birseyden bahs ediyorum mesela ana sayfada bilgisayarlarda bolümünü degiştirsek bu tek ana sayfaya aid olur diger sayfalarda keşersiz olur mesela 10 sayfam var bunu tek-tekmi degistirecegiz PHP de ki gibi bölümleri ayırıb İNCLUDE kibi sayfaya oturda bilirmiyiz? Mesela MenuBar bolümünü degişsek bu tüm sayfalarda degişsin tabiki bu benim fikrim yalnış soru ola bilir olursa özür dilerim emegine saygı önceden teşekkür ederim.
• 8 yıl önce
Tebi , dostum dediğini anladım fakat ben burda sadece statik bir web sitesi yaptım . Dinamik bir web sitesi yapmış olsaydım dediğin doğru PHP ile yapmam gerekirdi .Fakat PHP ile aram fazla iyi değil benim . Ama uğraşıyorum inan . Admin paneli yaparak bunu tabi değiştirebiliriz . Asp.NET 'te yapmıştım ama PHP de bunu çözemedim :) . Kusura bakmayın artık ..
• 8 yıl önce
kusurura bakmayin arkadaslar yazimda bir cok hata var normal olmali bence 21:00 tan 06:00 kadar dersi seyretdim gozlerim yorqun dusmus
• 8 yıl önce
Arkadaşım Ellerine Sağlık güzel iş çıkarmışsın. Tebrik ederim
• 7 yıl önce
Sağolun ediyorum yeni eğitim setimi yakında paylaşıyorum . Bilginize .

Yukarı Git