Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı İstanbul Bilgi Üniversitesi

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı İstanbul Bilgi Üniversitesi

Sınırlı kontenjan nedeniyle geç başvuranların katılamadığı sertifika programına bu dönem ilginin daha fazla olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Sadece sosyal medya odağıyla yenilenen ve sadeleştirilen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda hatırlayacağınız üzere iki dönemdir Türkiye’nin en yetkili isimleri misafir olmuştu. Sınırlı kontenjan nedeniyle geç başvuranların katılamadığı sertifika programına bu dönem ilginin daha fazla olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Yeni dönemde Turkcell Pazarlama ve İletişim Direktörü Bahar Uçanlar’ın da yer alacağı eğitmen kadromuzda hedefimiz, her kullanıcının rahatlıkla paylaşım yaptığı sosyal medya kanallarını nasıl etkin kullanacaklarını örneklerle anlatarak eğitim programının sonunda, konuşulan değil konuşturan markayı oluşturacak sosyal medya uzmanları yetiştirmek.

Markaların dijital pazarlamaya ilgisini artırdığı günümüzde sertifika programına pazarlama ve satış departmanlarında çalışanların, kariyerine dijitalde ilerletmek isteyenlerin, orta ve küçük ölçekli işletme sahiplerinin ve kariyerine başlangıç yapacakların katılabileceğini belirtelim.

20 kişilik kontenjan sınırı olan Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 5 Mart’ta İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin santralİstanbul Kampüsü’nde başlayacak. Sosyal medya raporlama ve ilgi çekici içerik üretme araçları gibi her dönem kullanacak bilgilerin sunulacağı eğitimlerde, yazının başında belirttiğimiz gibi Türkiye’nin en yetkili isimleri eğitmen olarak yer alıyor. Siz de hemen kaydınızı yapabilirsiniz.

crenvo İK‘nın organizasyonunda düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nın konu başlıklarına buradan ulaşabileceğinizi paylaşalım. Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu eğitime erken kayıt yaptırmayı düşünenler eğer kayıtlarını 15 Şubat’a kadar tamamlarsa indirim olanağına da sahip olacaklar. 

Kaynak: Webrazzi
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git