Sahibinden.com ve SahibiAntepte.com gibi 2. El Satış Sitelerinde Nasıl Bir Hosting Gerekiyor?

Merhabalar ben bu sistemler gibi bir sistem geliştiriyorum bunun için nasıl bir hosting seçmem gerekiyor ve ben tamamen ücretsiz yapmak istiyorum bunun bana reklam getirisi olur mu cevaplarsanız sevinirim

ücretsizdede para kazanabilirsin ancak site yükleme alanı az olur 2gb gibi bant genişliği vs sınırlaması,

ama yaptığın site php ile yazılmışsa hostinger önerebilirim hem ücretsiz hem 2gb alan veriyor

ama .com için bir şey yapamam domain para istiyor ama hostinger sana ücretsiz alt domain veriyor (.hol.es) gibi 

site adresine burdan ulaşabilirsin https://www.hostinger.web.tr/

Ben asp kodluyorum ve ücretli domain ve hosting alacağım ama hangisini alacağımı bilmiyorum ücretsiz dediğim ilan eklerken ücretsiz yapacam demek istedim 

natro'yu tavsiye edebilirim ama ilan derken reklamımı kastettin

 

Hosting belirlediğinde ister ücretli üyelik olsun, ister reklam, bu hostingle ilgili bir şeyi bağlamaz. (teknik bazı özellikle dışında belki).

Hosting konusunda Türkiye'de pek çok hosting firması olduğu gibi, şahsi olarak bu işi yapmaya çalışan kimselerin sayısı da azımsanamaz. Bu nedenle çalışacağın firmayı ve hostingi iyi seçmeli, iyi araştırmalısın. En iyi hosting firması diye arattığında çıkan başlıklarda ise genellikle reklam amaçlı içerikler göreceksin. Bu nedenle çevrenden özellikle tanıdığın kimselerin fikirlerini alman yararlı olacaktır.

Hosting firmalarının kısıtlı özellikler sunabildiğini unutmamak gerek. Bu nedenle aldığın hosting paketinin ihtiyaçlarını tam karşılıyor olduğundan emin olmalısın.

Cevap Yaz

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git