Galeride etketlenemeyen resimler

Kullanmayı düşündüğüm fotogaleri yazı içerikli değil, fotoğraflar yükleniyor, galeri kategorisindeki resim açılınca SEO ayarları ver fakat etiket kısmı yok, nasıl çözebilirim acaba?

Etiket derken nereyi kastediyosun? Ekran görüntüsü ile anlatabilir misin? Veya özelden link de paylaşabilirsin, bakabilirim.

FAT Gallery

Galeri kategorisi                                  http://prntscr.com/jgyjbw

Fotoğraf yükleme sayfası                    http://prntscr.com/jgylfi

FAT gallery seo uyumlu mu bilmiyorum, kullanmadım, ama gönderdiğin ekran görüntüsünde alt metni vs. girilebiliyor sanırım.

Ben normal Wordpress'in gallery özelliğini kullanıyorum. Bu gallery özelliğini ise eklentiyle daha iyi görünmesini sağlayabiliyorum. FooBox bu konuda güzel bir eklenti.

Wordpress'e yüklediğin resimlerin thumb (küçük) ölçülerini Ayarlar kısmından değiştirebiliyorsun. SEO desteği zaten mevcut. Dil desteği de var. Bu şekilde daha iyi gibi geliyor bana.

Evet FAT gallery'de alt metni, açıklama gibi şeyler giriliyor sadece etiket bölümü yok. FooBox galeriye baktım videodan görünümünü beğenmedim başka değişiklikler (çok kategori, renk, resim çerçevesi, oklar gibi.. ) yapılımıyor sanırım free versiyonda.

Cevap Yaz

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git