Sketch Mobil Uygulama ve Web Tasarım Eğitim Seti

Sketch Mobil Uygulama ve Web Tasarım Eğitim Seti

Sketch 3 modern ve hiper vektörel başarılı bir uygulama. Bu uygulama ile mobil, tablet ve web sitelerini kısa sürede tasarlayabilirsiniz.

Sıfırdan Sketch 3 öğrenin.


Bilgi: Bu kurs için önceden herhangi bir bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur.


Neden Sketch 3?


Sketch 3 modern ve hiper vektörel başarılı bir uygulama. Bu uygulamayı Google, Dropbox, Twitter, Facebook ve diğer birçok ünlü teknoloji şirketleri ve küçük işletmelerin en iyi tasarımcıları tarafından kullanılır. Şu an itibariyle Sketch 3 en iyi tasarımcılar tarafından dünya çapında en iyi seçenek olarak kabul edilir. Photoshop ve Illustrator inanılmaz araçlar olsa da, başka amaçlar için oluşturulmuş ve daha sonra UI ve UX tasarımı için kullanılmaya başlandı. Bu onları öğrenmek için daha karmaşık ve bazen daha az etkili (varlıklar verilirken veya ekranlar ve varlıkları bir sürü proje yönetimi gibi) yapar. Tasarım uygulaması için tamamen yeni olan ya da sadece Adobe geçmek istiyorum olsun, Sketch 3 muhtemelen şu an öğrenmek için en iyi uygulama.


Yeni bir beceri hayatınızı değiştirebilir!


Sketch 3 ile herkes hiçbir tecrübeye sahip olmaksızın profesyonel görünümlü tasarımlar oluşturabilecek. Ya bir Mac bilgisayara sahip olmanız ya da windows sanal makinede OS X çalıştırabiliyor olmanız gerekmektedir.


Bu dersin sonunda tam teşekküllü bir mobil uygulama tasarımcısı olacaksın. Kursun sonunda öğrendikleriniz ile herhangi bir tasarımı yapabiliyor olacasınız.


Mobil uygulama tasarımcıları Amerika'da yıllık ortamalama 100.000$ kazanmaktadırlar.


İçindekiler ve Genel Bakış


Özenle hazırlanmış video dersler ile Sketch 3'ün temellerine kısa sürede aşına olup kendi tasarımlarınızı geliştirebileceksiniz.


Kolay kavrayabileceğiniz sade bir dil ile anlatım mevcut. Sketch 3'ün temellerini anlayacak ve sizde aynı anda geliştirme yapabileceksiniz.

Abdullah Şahin
2008 yılından beri yazılım sektöründe bulunmaktayım. O yıllar C# ve Visual Basic üzerine çalışmalar yapmaktaydım. Şuan Fırat Üniversitesinde Yazılım Mühendisliği bölümünde öğrenimime devam ediyorum. Mobil uygulama geliştirme, mobil uygulama tasarımı ve web tasarım konuları üzerine çalışmalar yapmaktayım. Hala kendimi geliştirmeye devam etmekteyim. Bildiğim programlama dilleri; Pascal, C, Visual Basic, C#, Java gibi diller üzerinde de geliştirmeler yaptım. İlgilendiğim alanlar; - Swift - Sketch
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 4 yıl önce
Sketch-3 bilgisayara nasıl kuruluyor. Yardımcı olurmusnuz.

Yukarı Git