Şirket Arşivleri için SharePoint Uyumlu Çözüm Türkiye'de

Şirket Arşivleri için SharePoint Uyumlu Çözüm Türkiye'de

Hindistan’ın teknoloji devi Newgen'in Microsoft SharePoint uyumlu veri yakalama ve arşiv çözümü OmniScan Türkiye lansmanı 20 Nisan'da.

Omniscan'in Türkiye lansmanı 20 Nisan Çarşamba günü Swissotel'deki Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi’nde gerçekleşiyor.

Minimum işgücü gerektiren akıllı veri yakalama ve arşiv sistemi OmniScan otomasyon özellikleriyle belge sınıflandırma ve endeksleme sistemlerini kolaylaştırarak, şirketlerin belge tarama ve depolama ihtiyaçlarını karşılıyor.

OmniScan’in Türkiye lansmanı için Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi’nde Swissotel’in Luzern Salonu’nda 15:00-15:300 arasında bir de sunum gerçekleştirilecek. Sunuma Newgen’den Deepinder Singh (Newgen Software Alliance and Channel Sales Manager (Europe/Africa)) ve Amit Kaul’un (Newgen Software Channel Sales Segment Leader for Microsoft Vertical) yanı sıra Makronet’ten Güçlü Tugay da katılacak.

OmniScan, sadece belgelerdeki veriyi yakalamakla kalmıyor, yakaladığı verileri kullanılabilir bilgiye dönüştürerek iş süreçlerini hızlandırıyor. Kağıt, e-dosya, MS Office belgesi gibi farklı formatlarda ve farklı yerlerde kayıtlı verilere aynı anda erişilebilmesini sağlayarak iş yerlerindeki bilgi yönetim ağını güçlendiriyor. Üstelik şirketlerin kullandığı SAP, Microsoft SharePoint gibi sistemlerle de uyumlu. OmniScan, bilgi yönetim sistemlerini dijitalleştirmede şirket ve kurumların bir numaralı çözüm ortağı.

OmniScan sistemi farklı türdeki dosyaların minimum insan müdahalesiyle taranmasını sağlıyor. Külfetli ve zaman alıcı görüntü temizleme, belge sınıflandırma ve endeksleme süreçlerini kolaylaştırırken; OCR, MICR, Barcode Recognition vb. metotları kullanarak görüntü destekli veri girişi, otomatik endeksleme ve otomatik veri ayıklama özellerini de sunuyor.

Newgen Software yirmi yılı aşkın süredir karar süreçlerini kolaylaştıran yenilikçi teknolojiler ve çözümler üreten dijital dönüşüm alanında öncü şirketlerden biri.

Newgen Software İş Süreçleri Yönetimi (Business Process Management- BPM, Kurumsal İçerik Yönetimi (Enterprise Content Management - ECM), Müşteri İletişim Yönetimi (Customer Communication Management - CCM), Doküman Yönetim Sistemi (Document Management System - DMS), İş Akışı ve Süreç Otomasyonu yazılımı alanlarında lider bir global servis sağlayıcı. Şirket 61 ülkede dünyanın önde gelen bankalarına, sigorta şirketlerine, sağlık kuruluşlarına, hükümetlere, telekom şirketlerine teknolojik altyapı hizmetleri sunuyor. Newgen Software’in müşterileri arasında HSBC, Raiffeisen Bank, Ecobank, ADCB, AXA Insurance, Wellcare, Metlife, Cypralife, Unilever, AstraZeneca Pharma, Johnson & Johnson, Coca Cola, Ministry of Health (Birleşik Arap Emirlikleri), North Carolina Department of Public Safety, Daimler, Volvo ve Capgemini yer alıyor.

 

 

Ürün Hakkında daha fazla bilgi ekte verilmiştir.

www.newgensoft.com

 

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git