Sanal Masaüstü Oluşturmak

Farklı masaüstlerinde farklı programlarlan ayrı ayrı nasıl çalışacağınızı göstereceğim.Bir masaüstünde müzik dinlerken,diğerinde facebookta dolaşabilir,başka birinde program çalıştırabilir,ötekinde de video izleyebilirisiniz.Masaüstünü karmaşıklıktan kurtarır.Masaüstlerinde uygulamalar arasında geçiş yapabilirsiniz.Uygulamaları pencereler arasında sürükleyebilirisiniz.20 taneye kadar sanal masaüstü oluşturulmasına izin veren dexpot küçük, ücretsiz ve eklentilerle geliştirilebilir.

Farklı masaüstlerinde farklı programlarlan ayrı ayrı nasıl çalışacağınızı göstereceğim.Bir masaüstünde müzik dinlerken,diğerinde facebookta dolaşabilir,başka birinde program çalıştırabilir,ötekinde de video izleyebilirisiniz. Masaüstünü karmaşıklıktan kurtarır. Masaüstlerinde uygulamalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Uygulamaları pencereler arasında sürükleyebilirisiniz. 20 taneye kadar sanal masaüstü oluşturulmasına izin veren dexpot küçük, ücretsiz ve eklentilerle geliştirilebilir.

Programı bu linkten indirebilirsiniz.

Kurulumu

Programı masaüstüne indiriyoruz.Çift tıklayıp kuralım.

Çalışmasından biraz bahsedelim.Çift tık---Tam ekran önizle diyoruz.Bu şekilde ayrı ayrı dört masaüstünde farklı pencerelerde farklı programlarda çalışabilirisiniz.Şimdi 4.pencereyi 1. pencerenin olduğu alana sürükleyip taşıyalım.

1. Pencere :4. Pencere:

1. Masaüstümüzü görebilirisiniz.Kolay Gelsin....

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git