Photoshop'un Halftone Özelliği ile Farklı Fotoğraflar Oluşturmak

Photoshopta Halftone efekti ile farklı fotoğraflar yapmak

Bu derste Photoshop'un halftone özelliğinden yararlanarak farklı bir fotoğraf efekti yapacağız. Dersi video olarak ekledim. Adım adım izleyerek siz de kendiniz aynen uygulayabilirsiniz. Yapım aşamasındaki değerlerle kafanıza göre değişim yaparsanız daha farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Abdullah Tekin
PHP, Ajax ve JQuery'e son derece hakim bir programcı olarak bazı firma ve kuruluşlara aşağıdaki konular dahilinde freelance olarak hizmet veriyor: - Daima web standartlarını, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve güvenlik önlemlerini içeren projeler gerçekleştirmek, - Tasarımı yapılmış web sitelerini kusursuz bir şekilde web'e uyarlamak, - Özgün ve kodları kendisi tarafından yazılabilen PHP+Jquery+Ajax destekli modüller hazırlamak - Web stratejileri oluşturulması, - Web dahilinde sistemler kurmak, - Kontrol panelleri hazırlamak, - Hızlı, kullanılabilir, erişilir ve güvenliği üst düzeyde olabilecek web siteleri alt yapısını oluşturmak. İçerik Yönetim Sistemi (CMS), Haber Sistemi, E-Ticaret ve Okul Yönetim projelerini içine alan PHP konusundaki birikimlerini burada Sanalkurs.net üyelerine aktarıyor ve aynı zamanda Sanalkurs'un yazılım altyapısını şu an en üst düzeye taşımak için gece gündüz kodlarla boğuşuyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 10 yıl önce
Olmadı ki şimdi.. ses yok :)
• 10 yıl önce
Charlie Chaplin' de de ses yoktu ama meşhur oldu :D
• 10 yıl önce
ders için teşekkür ederim... başarılar...
• 10 yıl önce
tesekkürler...
• 10 yıl önce
slm videoyu nasılsbüyütürüm acaba
• 10 yıl önce
Video o kadar küçükki, ayrıca sesi de yok. Ne görebiliyorum, ne de duyabiliyorum. İlginize ve bilginize sayın adminim :-dusun:

Yukarı Git