Photoshop İle Çoklu Pozlama

Bu eğitim videosunda farkı bir konuya yer verdim. Çoklu pozlama yani aynı kadraj içerisinde birden cok fotoğrafı tek karede topladım.

Merhaba, Bu eğitim videosunda farkı bir konuya yer verdim. Çoklu pozlama yani aynı kadraj içerisinde birden cok fotoğrafı tek karede topladım.

Bu gibi çalışmalarda öncelikle ihtiyacınız olan Tripod ve dijital fotoğraf makinası. Tripodunuza fotoğraf makinanızı takıyorsunuz ve istediniz bir yere sabitliyorsunuz. Tripodunuzun kadrajını bozmadan istediniz kadar fotoğraf çekimi yapabilirsiniz artık bu sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Bu konuyu anlatmak için bende böyle bir çalışmak yaptım.

İyi seyirler..

Ogün Demir
1989 İstanbul doğumludur. 2008 yılında Profesyonel fotoğraf stüdyosunda iş hayatına başlayan Ogün Demir, bu süreçte stüdyo fotoğrafçılığı ve Photoshop konusunda uzmanlaşmıştır. 2010 yılında grafik tasarım alanında çalışmalarını arttırarak matbaa sektörüne geçiş yapmış ve baskı süreçlerinde uzmanlaşmıştır. Çeşitli kurumlara özel eğitimler veren ve danışmanlık yapan uzman, şu anda Vidobu’da Grafik Tasarım Uzmanı olarak iş hayatını sürdürmektedir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 7 yıl önce
harika,teşekkürler..
• 7 yıl önce
İyi seyirler...
• 6 yıl önce
teşekkürler

Yukarı Git