OOP ile Cari Hesap Satış, Gelir ve Gider Projesi

OOP ile Cari Hesap Satış, Gelir ve Gider Projesi

Bu proje Udemy’de yer alan PHP OOP (Nesne Yönelimli Programlama) ve Proje Geliştirme kursunun içinde yazılmış bir projedir.

Bu proje Udemy’de yer alan PHP OOP (Nesne Yönelimli Programlama) ve Proje Geliştirme kursunun içinde yazılmış bir projedir. Projenin uygulanmasında kullanılan admin panel bu kurs içerisinde yazılmıştır.

Emrah Yüksel
“Anadolu Üniversitesi – Yönetim Bilişim Sistemleri lisans derecemi tamamlamakla birlikte çeşitli kamu kuruluşlarında edindiğim 11 yıla yakın tecrübenin ardından şu an Bilgi İşlem Yöneticisi olarak profesyonel hayatıma devam etmekteyim. Son yıllarda çeşitli platformlar üzerinde 700 ‘den fazla konu üzerine yayınladığım eğitim videoları 4.000.000’u aşan izlenme almış bulunmakta. 2017 itibariyle Udemy’de, kapsayıcı müfredata sahip çeşitli konular üzerine eğitimler üretiyorum. 2017 yılında Udemy Türkiye tarafından en iyi 3 eğitmenden biri olarak seçildim. 1 Nisan 2018 İtibariyle Dijital içeriklerimi Akademi bünyesinden üretmek ve dijital içerik üretecek eğitmenlerin gelişimine katkı sunmak ve ortak çalışma yapmak amacıyla Eğitimin Anahtarı sloganıyla EDUKEY Dijital Eğitim Akademisini kurdum. Ayrıca Ne Yazılım firması bünyesinde web projeleri geliştiriyorum. Online eğitimlerimi incelemek istermisin? http://www.emrahyuksel.com.tr
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git