MSSQL Başlangıç Eğitim Seti

MSSQL Başlangıç Eğitim Seti

Basit düzeyde MSSQL eğitim setidir. Programlama yeni başlayan yazılımcı adayı arkadaşlara yöneliktir.

Tablo işlemleri, kayıt ekleme, güncelleme, silme, stored procedure'ler, function'lar ve triggerlerîn sıfırdan başlayarak anlatımı, örnekleri, püf noktarı ve kullanım alanları ile hemen hemen bütün herşeyi içermektedir. İlk defa eğitim seti hazırladığım için işin açığı biraz heyecanlıyım. Eksiklerim olabilir. Bunlarıda sizin eleştirileriniz, tavsiyeleriniz ve sorularınızda giderebiliriz diye düşünüyorum.

Ek olarak bu eğitim setini hazırlayabilecek seviyeye gelmemde faydası olan herkese sonsuz teşekkürü borç bilirim.Özellikle her pes etmenin eşiğine geldiğimde bana yardımcı olan, gece gündüz soru sormak için rahatsız edebildiğim ve üniversitede aynı sınıfta olduğum(sınıfı geçmeme de yardımcı olmuştu :) ) M.Fatih DEMİR abime ayrıca sonsuz teşekkür etmem gerekiyor.

Şimdi isterseniz kursumuza başlayalım... Bu dersimiz videolu değildir... Kursumuzun içeriği MSSQL'in (öğrendiğim kadarı ile) başından sonuna kadar herşey...Basitten karmaşıga doğru gideceğiz.

NOT: Bu kursa sadece neyin nasıl yapıldığını değil, sektörde bulunduğum süre boyunca edindiğim kazanımları da sizlerle paylaşacağım.Olması gerekenler, alınabilecek önlemler, karşılacabileceğiniz sorunlar gibi püf noktalarda olacak.

Buradaki kursumu kendi web sitemi açtığımdan dolayı bitiremedim ancak kendi sitemde yayınlamaktayım.

https://mustafabukulmez.com/microsoft-sql-server-t-sql-egitim-seti/

Mustafa BÜKÜLMEZ
http://mustafabukulmez.com -- Web sitesi, ERP, MRP, CRM ve kişiye özel uygulamalar hazırlanır. -- Deneyip çalıştığını onaylamadan çok nadir ders eklerim. Denemediklerim ise eski makalelerimdendir. Hem bildiklerimi paylaşmak hemde her seferinde aramamak için yayınlıyorum. -- *Bilgi paylaştıkça çoğalır. *Bir mum diğer mumu yakmakla ışığından bir şey kaybetmez. Aksine Daha çok ışık yayar. -- 1992 İstanbul doğumluyum. Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. Lise: Ağ sistemleri ve Yönetimi, Üniversite: Bilgisayar Programcılığı..
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git