Koşula Bağlı Durumlar: Elif Deyimi

Geçen dersimizde İf deyimini öğrenmiştik; bu dersimizde Elif deyimini öğreniyoruz.

Geçen dersimizde İf deyimini öğrenmiştik; bu dersimizde Elif deyimini öğreniyoruz.

Bir sonraki derste Else deyimini öğreneceğiz; aynı zamanda koşula bağlı durumları da tekrar etmiş olacağız.

  • Etiketler;
Alperen Yılmaz
Programlamaya Python dili ile başladı ve şu an .NET ile devam etmektedir. C# ile Masaüstü ve Web uygulamaları geliştiriyor. Zaman buldukça Yazılım ve Veritabanı konularında edindiği tecrübeleri görsel dersleri araçlığıyla paylaşıyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 8 yıl önce
Ders için teşekkürler ama burası Sanalkurs.net başka site için yapıtğınız dersi buraya da kolaylık olsun diye eklemeyin, yeni çekin gerekiyorsa ekleyin ya da orayı editleyin !!!
• 8 yıl önce
Yöneticiler onaylarken eminim videonun ilk 10 sn side olsa izliyorlardır eğer öyle yapmıyorlarsa da ben size sanalkurs.net de site adresi veren istediğiniz kadar video göndereyim :) Yöneticiler onayladıysa ve sizin şikayetiniz varsa yönetici ile iletişime geçin lütfen 14. dersten sonra belki! site adresi geçmeyebilir zaten site açık değil şu an bakarsanız arkadaşlar arası bir platform reklam amaçlı hiçbir şey yok ! Eğer dersleri izleyip derslerle ilgili bir sorununuz olursa her zaman onuda yazmanızı beklerim :) NOT : Videoların o kısımlarını silmeyi düşünmedim değil fakat zamanım olmuyor bende öğrenciyim sonuçta bilgisayara bile giremiyorum gibi bir şey fakat videoların devamı gelmesi için çalışıyorum girdiğim zamanda eğer siz o kısımları silip tekrar yüklerseniz benim için hiç bir problem olmaz :) İyi Günler
• 8 yıl önce
Video dersleri gözden geçiriyoruz elbette, zaten yukarıdaki mesajı yazan arkdaşımız sitemizin moderatörlerindendir. Bundan sonraki dersleriniz için söylemiş. Elbette reklama karşıyız, amaç ders paylaşmak, fakat bunu reklama çevirmek hoş olmuyor. Bazı videoları da belki bir kişi bile faydalanır diye dokunmuyoruz. Ama bundan sonra bu tür konular üzerine biraz daha eğileceğiz sanırım.
• 8 yıl önce
Hocam moderatör olduğunu biliyorum yukarıdaki hocamında ben 14. derse kadar öyle çektim o yüzden 14 ' e kadar öyle ondan sonrası site adı vs. geçmiyeceğini söylüyorum zaten amacımda reklam yapmak değil bakarsanız siteyi almadık henüz proje yarım kaldı yoğunluktan dolayı açılsa bile amacımız reklam değil videoları önce çekip sonra yolladığım için sanalkurs.net ' e böyle bir sorun oldu videoların o kısmına takılmazsanız sevinirim dediğim gibi 15. dersten itibaren bu problemde ortadan kalkıcaktır her iki taraf içinde inşAllah Hayırlı Günler :)

Yukarı Git