Kod Bilmeden Mobil Uygulama Yapmaya Ne Dersiniz?

Kod Bilmeden Mobil Uygulama Yapmaya Ne Dersiniz?

Yazılım bilmeden ve hiç kod yazmadan mobil uygulama geliştirebilmek mümkün mü? 

Yazılım bilmeden ve hiç kod yazmadan mobil uygulama geliştirebilmek mümkün mü? Geliştirilse dahi yapılan mobil uygulamanın güvenilir ve gelişmiş olması mümkün mü?

Şüphesiz ki uygulama geliştirmek isteyen veya hali hazırda mobil uygulama sektöründe yer alan kişi veya şirketler, uygulama geliştirmenin daha hızlı, daha güvenilir ve daha kolay hale gelmesini arzu ederler.

Yapılacak uygulamanın, kapsamlı özelliklerini ve güvenirliğini kaybetmeden, geliştirme sürecini kısaltabilmek, aynı zamanda maliyetlerin düşürülmesine de olanak sağlar. Ayrıca bu özellikler, pazardaki yerlerini sağlamlaştırmak ve hedef kitlelerine ulaşmak isteyen şirketlerin, ihtiyaç duydukları mobil uygulamaya, uygun bütçeyle sahip olmalarını mümkün hale getirir.

İşte tüm bu beklentileri karşılayabilmeyi hedefleyen Flexapp, 10 yıldan uzun süredir edindiği tecrübeleri ile tasarladığı Mobil Uygulama Geliştirme Platformu’nun beta versiyonunu geçtiğimiz Haziran ayında kullanıcılarla buluşturdu.

Tamamen yerli bir ekip tarafından geliştirilen Flexapp Platformu, zorlu bir öğrenme sürecine sahip mobil uygulama geliştiriciliğini olabilecek en hızlı, güvenilir ve daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Flexapp, geliştirme sürecini uzatan fakat önemli olan özellikleri kendi bünyesinde çözerek geliştiricilere, “Kod yazmadan” ve fazladan iş gücü gerektirmeden gelişmiş mobil uygulamalar yapabilen, öğrenimi kolay bir ortam vaad ediyor.

Flexapp ekibi, tüm Flexapp geliştiricilerine ücretsiz olarak sunulması planlanan Flexapp University yüksek etkileşimli online kursun çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde Flexapp ile ilgili detaylı bilgilerin yer alacağı dokümantasyon ve Flexapp University platformunun geliştiriceler ile buluşması hedefleniyor.

Yurt içinde hayata geçirilen ve kısa bir süre zarfında yurt dışına açılması planlanan Flexapp, sağladığı hizmetlerle, rekabetin arttığı mobil ortamda yer almak isteyen fakat yüksek geliştirme maliyetleri sebebi ile mobil uygulamalarını yaptıramayan kobilerin de, öğrenme ve geliştirme süreci kısalmış böylelikle maliyeti düşmüş mobil uygulamayı Flexapp Geliştiricileri’ne yaptırabilmelerine olanak sağlar.

Sonuç olarak, yerli bir kuruluş olan Flexcoder Bilişim bünyesinde hizmet veren Flexapp, hem mobil uygulama yaptırmak isteyenler ile mobil uygulama geliştiricilerini bir araya getiriyor hem de firmaların kendi imkanlarıyla yeni bir iş gücüne ihtiyaç duymadan projelerini geliştirmelerine imkan sağlıyor.

Flexapp hakkında detaylı bilgi alabilmek ve hizmetlerinden yararlanabilmek için www.flexapp.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

Flexapp ile ilgili eğitim ve derslere ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 4 yıl önce
Peki Flexapp ile Yapılan uygulamalar ile Android Studio'da yapılan uygulamalar arasında açılış vb. fektörler farklımı hangisi daha etkili olur ?
• 4 yıl önce
Flexapp native çıktı verir. Bu nedenle sayfa geçişleri ve objelerin çalışma performansları açısından hiçbir fark yoktur.
• 4 yıl önce
sql bağlantısı vs yapılabiliyor mu acaba?
• 4 yıl önce
Web servisler aracılığıyla sunucudan veri alıp gönderilebiliyor. Youtube kanalında havadurumu uygulaması size yardımcı olacaktır.

Yukarı Git