jQuery ve PHP ile Dinamik İçerik Kontrolü

Bu dersimizde, veri tabanina Ajax ile haber ekliyoruz ve ekleme sonucunu aynı anda sayfa refresh ettirmeden görüntülüyoruz.

Merhaba arkadaşlar;

Bu dersimizde, veri tabanina Ajax ile haber ekliyoruz ve ekleme sonucunu aynı anda sayfa refresh ettirmeden görüntülüyoruz. Bu eklenen haberlerin detaylarına yine sayfa refresh ettirmeden dinamik bir şekilde bakılabiliyor. İzleyenlere faydası dokunacağına inanıyorum.

  • Etiketler;
Mehmet Seven
Aslen Sivaslı olan yazar, İstanbul'da yaşıyor. 3 yıldır Web Programlama ile uğraşıyor. <p>Yaptığı işi severek, isteyerek yapıyor, geleceğini de buna göre şekillendirmeyi hedefliyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 9 yıl önce
harika bir ders olmuş kalemine ve emeğine sağlık birde şu videoları tam ekran izleyebilsek dahada hoş olacak ((:
• 9 yıl önce
Teşekkür ederim sahaf kardeşim.Videoları zaten fullscreen izliyebiliyoruz,tahmin ediyorum senin monitörün 21 ekran o yüzden tam boyut izleyemiyor olabilirsin.videolar 1024x768 ebatlarında çekiliyor.
• 9 yıl önce
Selam Mehemt Kardesim Öncelikle Hazırladıgın bu ders için tesekkur ederim Elien yüreğine saglık gayet net ve acıklayıcı bir ders olmus fakat benim bir sorunum var ben buna benzer bir uye kayıt formu hazırladım her biseyi tamam ama verileri ajax ile post edemiyorum kodlarda herhangibir sıkıntıda yok bu konuda yardımcı olursan memnun olurum şunuda belirteyim ben bu calısmamı tek sayfa içinde yapiyorum kodların tamamı cok uzun oludugu için kısa olarak asagıda veriyorum.. [code]type:"POST", data:veriler, url:"index.php?Git=UyeHesabi&fedo=UyeKaydet", success:function(sonuc){ if(sonuc=="uyevar"){ alert("bu uye var"); } } })[/code] url: index.php?Git=UyeHesabi&fedo=UyeKaydet bu sekil olunca hic bir islem yapmiyor fakat kaydet.php olursa calisiyor bir türlü anlam veremedim. birde form taglarımı şu sekilde yaptim <form action="index.php?Git=UyeHesabi&fedo=UyeKaydet" method="POST" name="FORM" id="FORM" onSubmit="return false;"></form>
video yok hocam bi bakarsanız
• 9 yıl önce
videolar görünmüyor yenileyebilirmisiniz.
• 8 yıl önce
arkadaşlar bu video çok güzelde niçin hazırlanmış dosyayıda yollamıyorsunuz. indirebilsek daha iyi inceleme fırsatımız olur. videodan izliyoruz 1 saat sonra tekrar kendimiz yazmaya uyraşıyoruz 2 saat etti 3 saat. iyi güzelde böyle çok zor oluyor keşke hazırlanmış kodları indirebilseydik.
• 8 yıl önce
@ondadokuz, sen hiç "armut piş ağzıma düş" diye bir deyim duydun mu?

Yukarı Git