iPhone 7s Bekleyenler Üzülebilir!

iPhone 7s Bekleyenler Üzülebilir!

iPhone 7s bekliyorsanız sizi üzebilecek birkaç gelişme ile karşınızdayız. Eylül ayında duyurulacak cihaz beklediğinizden düşük seviyede olabilir.

Artık herkesin bildiği üzere Apple, Eylül ayı içerisinde üç yeni akıllı telefon modelini tüketicilerle tanıştıracak. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 7S modellerinin tanıtılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

iPhone 7S'te kablosuz şarj dönemi!

Bu konuda, Alman blog Giga Apple'ın bu konudaki iddiaları ve sızıntıları canınızı sıkabilecek cinsten. Eğer iPhone 8'i es geçip, 7s'lerden devam etmek istiyorsanız bir kez daha düşünmeniz gerekebilir.

Öncelikle iPhone 7s standart iPhone 7'den az da olsa daha kalın olacak. 0.01 milimetre daha kalın olacak olan iPhone 7s'in arka yüzeyi ise bu kez alüminyum değil, cam çerçeve olacak. Apple böylece uzun süredir beklenen kablosuz şarj özelliği iPhoneSErisine getirmeyi planlıyor.

Bunların dışında iPhone 7S'te iPhone 7'de bulunan anten çizgilerinin de yer almayacağını söylememiz mümkün. Bu sayede benzer bir şekilde üretilecek olan iPhone 8 ile birlikte kablosuz şarj özelliğinden faydalanabilecek.

Diğer taraftan iPhone 7siPhone 7s Plus ve iPhone 8 kesinlikle kulaklık girişi ile gelmeyecek. Kulaklıklar için Lightning girişini kullanacak olan cihazlara, 3.5 mm jak takmak isterseniz yine çevirici kullanmanız gerekecek.

Yine kaynağa göre, yeni iPhone'lar iPhone 7'lere göre çok az uzun olacak. Bu durum gözle görülebilir cinsten olacak olsa da, Apple'a göre bu farklı çok önemsemeyecekmişiz.

Kaynak: Shiftdelete
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git