İki Dev Sektörü Birleştiren Tek Organizasyon " FYG "

İki Dev Sektörü Birleştiren Tek Organizasyon " FYG "

1-2 Aralıkta İki Dev Sektörün En İyilerinin Büyük Buluşması Finans ve Yazılıma Dair Tüm Cevaplarla Birlikte Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde!

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin en yüksek katılımcısına sahip kariyer etkinliği olan ve Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen Finans ve Yazılım Günleri bu yıl da 1-2 Aralık 2016 tarihinde Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde iki dev sektörün en iyilerini öğrencilerle buluşturuyor.

Finans ve yazılım sektörüne odaklı öğrencilerle, akademisyenleri, sektörün profesyonellerini biraraya getirerek tüm ekosistemin mesleki ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra networklerine de katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Yenilenen yapısı ve içeriğiyle finans ve yazılım sektörünün nabzını tutmaya devam edecek iki günlük etkiliğimizde seminerler, workshoplar, yazılım ve kişisel gelişim eğitimleri, kariyer planlamaları ve işe alım simülasyonlarıyla katılımcılarımızın etkinliğimizden maximum memnuniyetle ayrılmalarına olanak sağlıyoruz.

Bu yıl AKBANK ana sponsorluğunda Allianz, kariyer.net, Denizbank, ciceksepeti.com, SAP Türkiye, Bilge Adam, Turkcell, I Can Academy, Linux BGA ve daha birçok iddialı firmayı ağırlayacağız.

Kendinize staj imkanları da yaratabileceğiniz İki Dev Sektörü Tek Organizasyonda buluşturan etkinliğimizde 1000 kişilik sınırlı kontenjandaki yerinizi önceden ayırtın!

Başvuru için: http://www.biletino.com/event/eventdetail/2864 adresini ziyaret etmeniz yeterli!

Finans ve Yazılıma Dair Aklınızda Olan Tüm Soruların Cevabı Bu Yıl FYG'de!...

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git