Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 10 yıl önce
if-else bir döngü değildir. if-else bir deyimdir. Kontrol ifadeleri için kullanılır. Karşılaştırma yapmak için .Net tarafından çıkarılmış enfes bir deyimdir.. Döngü ise; bazı durumlarda programımızda bizi deyim yerindeyse "amelelikten" alakoyan bir ifadedir. Örneğin do-while döngüsü, örneğin for döngüsü, örneğin foreach döngüsü...Emeğin için teşekkurler fakat yanlış bir ders olmuş. Sanalkurs.net ekibinin bu dersi onaylamaması gerekirdi..
• 10 yıl önce
!!Sanalkurs.Net ekibi!! bu dersin tamamı yanlıştır.. Lütfen bu makaleyi kaldırınız. Giriş solution adını bile türkçe karakterlerle ve arada boşluk bırakarak verdi. Bu kadar seviyesiz bir dersi yayınlayamazsınız. Yazar : Oğuzhan ABALI
• 10 yıl önce
bende eleştirin için teşükkür ederim fakat bu sitenin bu dersi kBUL ETMEsine şaşırman bence hiç ii bişey değil ayrıca her nyiğidin ayrı bi yoğurt yiyişi vardır ben böle tanımlarım sen başka tanımlarsın.sonuçta hwerkes senin gibi böle profosyenel olamayabilir.sonuçta bu sitede herkes bir şey öğreniyor,ve bende bi şeyler yapmak istiyorum. bence bunuda unutmamak gerekir.
• 10 yıl önce
ders yanlış diye bir şey yok sadece kavram yanlışlığı var biraz ve bu dersin onaylanmasına engel değil bence.evet if else bir[b] döngü değil[/b] bir [b]akış kontrol mekanizması[/b]dır.ayrıca .net le yani [b]platformla bir alakası yoktur [/b]tamamen [b]programlama dili ile alakalı bir şeydir[/b] ve hemen hemen bütün programlama dillerinde var olan bir yapıdır.ders başlangıç aşamasında olan arkadaşlar için verimli bir ders.
• 10 yıl önce
Bu yaptığın hiç doğru bir şey değil seninle plomiğe girmeyeceğim fakat madem bu kadar profesyenelsin bu yaptığının doğru bir şey olmadığınıda bilmen gerekir lütfen dersim hakkında nasıl ekleyip nasıl yazdığım konusunda yorum yapma benim seviyem seni ilgilendirmez
• 10 yıl önce
!!Sanalkurs.Net ekibi!! bu ders yanlış olabilir..Fakat ortada bir yanlışlık varsa dersten önce emeğime seviyesiz demekle yapılan saygısızlıktır lütfen gerekeni yapınız(ek
• 10 yıl önce
bym.ulku yorumun için teşekkürler keşke herkes sizin gibi böle olumlu düşüne bilse zaten ben bu dersi başlangıç noktasında olan arkadaşlar için paylaşmaya çalıştım bu ders seviyesiz demek bence onur kırıcı
• 10 yıl önce
Bu internet sitesi birilerine birşeyler öğretmek doğru bılgılerı en guzel sekılde paylaşmak için cıkmıstır. Amacım senı karalamak veya baska bırsey değil. Hıc bir programlama dılınde solution adı türkçe karakter ve ustune ustelık aralarda boşluk bırakılarak verilmez. Yok boyle birşey. Buradaki olay senınde yenı başlamış olman değil. Eğer yanlış bilgiler veriyorsan kabullenıp sıldıreceksın makalenı. Sırf gelen zıyaretcıler yanlış bılgıye magruz kalmasın dıye. if-else deyimi ile döngü arasındaki o ucurum fark buraya yenı gelmıs bır zıyaretcı için cok cıddı yanlış bılgılerı edinecek. BU SİTE DOÐRU BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİDİR. Paylaşmak güzeldir. Ama verilen bilgi DOÐRUYSA! EÐER BU SEKILDE ALABİLDİÐİNE YANLIŞ İÇERİKLİ MAKALE YAYINLANACAKSA BENIM UYELIÐIMI SILINIZ! SANALKURS.NET EKİBİ ÜYELİÐİMİ YAZARLIÐIMI BU SİTEDEN KALDIRINIZ! Boyle bir yanlışa gözyumamam! Yok böyle birşey..
• 10 yıl önce
Bu dersi kişisel algılamanın anlamı yok sevgili arkadaşlar. Anlatılanlar yanlış olabilir, Sanalkurs.net yöneticisi olarak bu konunun uzmanı değilim, ama Oğuzhan Abalı'nın bu kadar ısrarına bakılırsa ciddi bir şekilde uzmanı olan birkaç arkadaşla görüşüp kararımı vereceğim.
• 10 yıl önce
Sayın Yönetici Israr Etmek Seviyesiz Demekmidir,Israr Etmek Hakaret Etmekmidir,Israr Etmek Küçük Düşürmekmidir..Oğuzhan Abalı Diyorki Yanlış Bilgi Veriyorsan Kabullenip Sildireceksin Diyor..Bende Ona Diyorumki Üslubun Yanlış.Bu Makale Kaldırılırsa Bu Bir Haksızlık Olur..Adam Resmen Ders Seviyesiz Die Bağırıyor.Siz Yönetici Olarak Söyleyin Bana Diğer Üylerimiz Bu Yorumları Okuyunca Bundan Sonraki Derslerime Ne Açıdan Bakılırr..Eğer Farkındaysanız Ben Şahsın Yorumunda Sonra Dersim Doğru Die Israr Etmedim..Ama Benim Bilgimi Ölçmeye Kalkacaksa Hiç Öyle Bir Şeye Kalklmasın..Bu şahsın Terim Takıntısı Olduğu İçin Bu Konuyu Tartıştık Final Haftası Zamnıda Moralimi Bozdu Ama bu Saatten Sonra Bu Ders Kalkarsa sırf Bu Yorumlar İçin Kusura BAkmayın Bu Haksızlık Olur..Uzman Arkadaşlarınızla Dersi İncelerken Lütfen Yorumlarıda İnceleyin..Ders Yanlışta Yorumlar Doğruysa Eywallah Silin..Ama Yorumlarda Yanlışsa Bunun İçinde Gerekeni Yapın..O şahız Bu Sitede Yazar İse Bende Üyesiyim Herkes Bir Bütün Burada...Bir Yazar Nasıl Bi Üyeye Bu Şekilde İthamda Bulunuyo Bunun Seviyesinide Siz Belirleyin..Eğer Kendisi Bu Şekilde Yazılımcılık Olmaz Diosa Bende Ona Diorumki Bu şekilde Yazarlık OLmaz..Diorum Lütfen Hakarete Uğradım BUnunda Gereğini Yapın..
• 10 yıl önce
Kardeş sana birşey demiyorum. Allah yolunu açık etsin. "Yazılım" yolunda sana başarılar..
• 10 yıl önce
Konuya hakim arkdaşlarımızla yaptığımız görüşme sonucunda başlığı bu şekilde değişitirerek sorunun çözüme kavuşturulduğunu bilmenizi isteriz.
• 10 yıl önce
seninde yolun bahtın açık,yaradan yar ve yardımcın olsun...

Yukarı Git