HTML 5 ile Web Site Tasarımı (Ders 2)

HTML 5 ile nasıl web sitesi yapılır? Kompozisyonunu kullanarak sizlere basit bir HTML 5 site yapım aşamalarını anlattık.

HTML 5 ile nasıl web sitesi yapılır? Kompozisyonunu kullanarak sizlere basit bir HTML 5 site yapım aşamalarını anlattık.

HTML 5 ile web sayfası hazırlama dersimizin birincisini izledimişsinizdir. Html 5 web sayfası tasarımı hakkında az çok birşeyler öğretebildik sizlere. Şimdi yenisini çekmiş bulunmaktayım. İnşallah, daha iyi tasarımlar gerçekleştirip sizlere sunacağız.

Bu Html 5 dersimizde navigasyon (menü) özelliklerini ayarladık. Daha doğrusu daha güzel bir görünüm elde edebilmek için CSS kodlarını kullandık. Siz de bu sayede hem HTML5 etiketlerini, hem de CSS kodlamalarının nasıl yapıldığını az çok öğrenmiş olacaksınız.

Diğer video en kısa sürede çekilecektir. Yorumlarınızı da bekliyoruz.

  • Etiketler;
Ömer Bozalan
Gümüşhane doğumludur. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirdi. Üniversite zamanında Kocaeli Belediyesi Konservatuarını kazanarak 4 yıl boyunca konservatuarda bağlama, mey, solfej, T.H.M repertuar ve Batı müziği eğitimi aldı. Kocaeli Belediyesi T.H.M korosunda bir çok konsere çıktı. <p>Şu anda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde olan KO-MEK'te Bilgisayar İşletmenliği, Grafik ve Animasyon Tabanlı Web Tasarımı ve Bilgisayar Bakım Onarım öğretmenliği yapıyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git