HTML 5 ile Web Site Tasarımı (Ders 1)

HTML 5 ile nasıl web sitesi yapılır? Kompozisyonunu kullanarak sizlere basit bir HTML 5 site yapım aşamalarını anlattık.

Merhaba arkadaşlar,Web ortamında HTML 5 ile ilgili fazla web site çalışması olmadığı için, sizlere HTML 5 ile basit web site tasarımını anlatacağım. Böylece HTML 5 hakkında biraz bilgi edinmiş olacaksınız. Bu çalışma yabancı bir internet sitesindeki video dersten yararlanarak hazırlanmıştır. Bu çalışmayı geliştirerek sizlere sunuyorum. Video iki veya üç veya 3 bölüm olacaktır. Beğeneceğinizi umarım. Hepinize iyi seyirler.


Ömer Bozalan
Gümüşhane doğumludur. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirdi. Üniversite zamanında Kocaeli Belediyesi Konservatuarını kazanarak 4 yıl boyunca konservatuarda bağlama, mey, solfej, T.H.M repertuar ve Batı müziği eğitimi aldı. Kocaeli Belediyesi T.H.M korosunda bir çok konsere çıktı. <p>Şu anda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde olan KO-MEK'te Bilgisayar İşletmenliği, Grafik ve Animasyon Tabanlı Web Tasarımı ve Bilgisayar Bakım Onarım öğretmenliği yapıyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Ömer Bey dersinizde sesiniz az çıkmış.Sesinizi biraz daha yükseltirseniz daha anlaşılır ve daha güzel olacağına inanıyorum.

Yukarı Git