HTML 5 ile Web Site Tasarımı (Ders 1)

HTML 5 ile nasıl web sitesi yapılır? Kompozisyonunu kullanarak sizlere basit bir HTML 5 site yapım aşamalarını anlattık.

Merhaba arkadaşlar,Web ortamında HTML 5 ile ilgili fazla web site çalışması olmadığı için, sizlere HTML 5 ile basit web site tasarımını anlatacağım. Böylece HTML 5 hakkında biraz bilgi edinmiş olacaksınız. Bu çalışma yabancı bir internet sitesindeki video dersten yararlanarak hazırlanmıştır. Bu çalışmayı geliştirerek sizlere sunuyorum. Video iki veya üç veya 3 bölüm olacaktır. Beğeneceğinizi umarım. Hepinize iyi seyirler.


Ömer Bozalan
Gümüşhane doğumludur. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirdi. Üniversite zamanında Kocaeli Belediyesi Konservatuarını kazanarak 4 yıl boyunca konservatuarda bağlama, mey, solfej, T.H.M repertuar ve Batı müziği eğitimi aldı. Kocaeli Belediyesi T.H.M korosunda bir çok konsere çıktı. <p>Şu anda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde olan KO-MEK'te Bilgisayar İşletmenliği, Grafik ve Animasyon Tabanlı Web Tasarımı ve Bilgisayar Bakım Onarım öğretmenliği yapıyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 6 yıl önce
Ömer Bey dersinizde sesiniz az çıkmış.Sesinizi biraz daha yükseltirseniz daha anlaşılır ve daha güzel olacağına inanıyorum.

Yukarı Git