Hiçbir Bilgin Olmadan Admin Paneli Yap!

Bu dersimizde PHPMaker programının nasıl kullanıldığını gösterelim.

Öncelikle herkese merhaba,

Aslında Sanalkurs'ta daha paylaşım yapmamayı düşünüyordum. Çünkü yeterli değer verilmiyor bence... Neyse, bu benim görüşüm.

Bu dersimizde PHPMaker programının nasıl kullanıldığını gösterelim.

Şimdi dersimize geçelim:

Öncelikle Buradan Admin Paneli İçin lazım olan programı indiriyoruz.

Şimdi programı kurduk çalıştırdık. Peki nasıl kullanacağız?

İlk önce önümüze gelen ekrandan datebase bilgilerimizi giriyoruz:Sonra İçerigini Yöneteceğimiz tabloları seçiyoruz:Sonra resimde görüldüğü gibi hangi klasörde oluşacağını ayarlıyoruz ve GENERATE tuşuna basıyoruz. Ve dosyaları Localhost'umuzda bulunan klasöre atıyoruz. Bir de bakıyoruz ki, admin panelimiz hazır!Kolay gelsin arkadaşlar...

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 9 yıl önce
sa üstad resimler tam belli olmuyor. dediklerini yaptım ama 2.aşamadaki solda bunan seçenekler çıkmıyor. anlatım için çok teşekkürler
• 9 yıl önce
eğer veritabanında tablo yoksa görünmez ve ya girsiğin bilgiler yanlıştır yoksa hiç bir sorun çıkarmaz ve üstelik oluşturulan sayfalar üzerinde eğer bir kaç değişiklik yaparsanız göreceksinizki professionel bir tasarım elde edeceksiniz.İlk başta size biraztuhaf görünebilir dreamwear ile düenlerseniz çok güvenilir bir admin panelini olacaktır.
• 9 yıl önce
Merhaba ders için teşekkürler.Biraz daha detaylı bilgi verirseniz çok makbule geçer, resimlerde hiç belli olmuyor birşey anlayamadım.

Yukarı Git