Grafik Tasarımcı Olmak için Bir Tavsiye

Grafik Tasarımcı Olmak için Bir Tavsiye

Photoshop veya Corel Draw eğitim seti mi arıyorsunuz? İşte size edinebileceğiniz en kaliteli eğitim setlerinden biri. Hem de büyük indirimlerle!

Grafik tasarım, çoğu insanın haberdar olmadığı güzel, kazançlı meslek veya hobiler arasında yer alıyor. Bu işi öğrenmek ve yapabilmek için okulunu okumanız da gerekmiyor. İyi derecede bir merak yeterlı oluyor. Doğal olarak, kullanmanız gereken programları da iyi öğrenmek durumundasınız.

İşin güzel tarafı bu programların kullanımı gayet basit. Bunlardan en önemlisi olan Photoshop'u duymayanınız kalmamıştır eminiz. Çünkü artık Photoshoplamak diye bir tabi bile var. Photoshop ile tabelalar, afişler, otobüs reklamları, el broşürleri, web sitesi arayüzleri, kartvizitler , logolar vs yapılabiliyor. Eğlence amaçlı kullanmak ise sizin keyfinize kalmış.


Photoshop, bildiğiniz gibi dünyada en çok kullanılan fotoğraf, resim editleme (düzenleme) programı. Bu programı iyi derecede kullanabilen birinin işsiz kalması sözkonusu değildir. Aynı şekilde Corel Draw da yine ülkemizde en çok kullanılan programların başında gelmektedir ve en çok aranan mesleklerdendir. Bu programları kullanabilen kişi, bir firmaya bağlı olarak çalışabildiği gibi freelance (evden, serbest) de çalışma imkanına sahip oluyor.

Bir öğretmen olabilirsiniz, ya da bir öğrenci, bir muhasebeci, bir mimar, bir mühendis, bir doktor, yazılımcı veya yönetici… Sunum yapmak, bir mailing hazırlamak, sosyal medyada kapak çalışmaları yapmak, profil fotoğrafları hazırlamak ve müdahale etmek, aile fotoğraflarını düzenlemek, firmaların kurumsal çalışmalarına katkı sağlamak gibi onlarca konuda bu programlar size inanılmaz bir katma değer kazandıracaktır. Tabiri caizse ‘bu programlar birer altın bileziktir.’ diyebiliriz.

Çeşitli kurslarla veya eğitim setleriyle bu programları rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Dilerseniz hobi olarak, dilerseniz meslek edinmek için kullanabilirsiniz. 

Derli toplu ve profesyonel bir eğitim setiyle bu konuda büyük bir mesafe kat edebilirsiniz. 

Bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilecek bir set önereceğiz. Yılların deneyimini, hem piyasada çalışmış ve ödüller kazanmış olan, hem de eğitmenlik yapan Burhan KARAKAYA arkadaşımızın eğitim setini tavsiye edebiliriz.

Üstelik GrafikÖğren Eğitim Seti ismiyle hazırlanan bu set fiyat olarak çok uygun. Bu eğitim setini alıp iyi bir hobi edinebilir veya iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Sanalkurs.net referansı ile bu seti satın almak istediğinizde, %20 İNDİRİM uygulanacak. Ama kısa bir süreliğine. Fırsatı kaçırmayın. 
 

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git