Flash'ta Geçişli Resim Hazırlamak

Bu video derste, Flash'ta geçişli resim animasyonu yapmayı öğrenelim. Bir nevi banner tarzında basit bir çalışma olacak.

Merhabalar,

Bu video derste, Flash'ta geçişli resim animasyonu yapmayı öğrenelim. Bir nevi banner tarzında basit bir çalışma olacak.

Kolay gelsin.


  • Etiketler;
Ömer Bozalan
Gümüşhane doğumludur. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirdi. Üniversite zamanında Kocaeli Belediyesi Konservatuarını kazanarak 4 yıl boyunca konservatuarda bağlama, mey, solfej, T.H.M repertuar ve Batı müziği eğitimi aldı. Kocaeli Belediyesi T.H.M korosunda bir çok konsere çıktı. <p>Şu anda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde olan KO-MEK'te Bilgisayar İşletmenliği, Grafik ve Animasyon Tabanlı Web Tasarımı ve Bilgisayar Bakım Onarım öğretmenliği yapıyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 8 yıl önce
Basit ama kullanışlı bir çalışma olmuş. Sağolun.
• 6 yıl önce
Merhaba ben buna benzer bir çalışma yapmak istiyorum; ancak benim yapmak istediğim biraz panaroma gibi birşey; örneğin bir odadan diğerine geçişin görünebilmesini istiyorum (yani sanki video çekilmiş gibi) bunu nasıl yapabilirim bilginiz var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yukarı Git