Flash'ta Arama Motoru Yapmak

Flash'ı kullanarak bir arama motoru yapmaya ne dersiniz?

Flash'ı kullanarak bir arama motoru yapmaya ne dersiniz? Burada dikkat etmeniz gereken nokta, yaptığınız arama motorunu internet üzerinden çalıştırabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda deneyebilmek için exe olarak publish etmeniz gerekmekte, yoksa bilgisayarınızda kullanamayabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle...Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Güzel Paylaşım... :)
caner_ad rapie vermemin sebebi download serverlarının hızlı olması ve upload edilen dosyaların uzun süre kalması...Ayrıca rapidden ücretsiz olarak da dosya indirilebiliyor.Önce bir araştırma yap....:gul:
caner_ad rapie vermemin sebebi download serverlarının hızlı olması ve upload edilen dosyaların uzun süre kalması...Ayrıca rapidden ücretsiz olarak da dosya indirilebiliyor.Önce bir araştırma yap....:gul:
tşkrler
flash 8 e uyarlayabilrmisiniz acaba?çalıştıramuyorum.bende CS3 yok...
merhabalar brşey soracaktım inş yardımcı olabilirsiniz. Flash da durmadan sürekl gden bir araba yapmak istiyorum ama olmuyor. gidiyor tekrar başa dönüyor ama sürekli gitmesi lzm? Nasıl yapablceğim hakkında yardmcı olur musunuz?
herşey gzl ama rapid işi bozuyor ..emegine sağlık
Hocam güzel paylaşım ama... ben bu çalışmanızdan faydalanamadım..rapidden indirdim ne videonuz açıldı ne de flash dökümanınız... flash 8 unexpected file format dedi... bu sorunu çözmenizi rica ediyorum..
EE YAPALIM DEDİN ANCAK BİR SEY YAPMADIN KI HAZIR BIR KAYNAK DOSYANIN LINKINI VERIYORSUN NASIL YAPILDIGINI NASIL ENTEGRE EDILDIGINI BILE ANLATMAMISSIN :)
armut piş ağzıma düş hesabı olcak deilya birasda sen uğraş =)) paylaşm için saol
hocam iyide keske nası yaptıgını anlatsaydın iyi guzel hos yapmıssın paylasmıssın emegine sağlık ama balıgı verirken aynı zamanda balıgı tutmayı da ögretsen super olurdu.Ayrıca bu tur bi arama motorundan cok sitenin içerisinde arama yapcak bi arama motoru yapmayı biliyor musun? eger yapabilirsen simdiden saol.
:-dusun: teşekkürlr
tş hocam caner adlı arkadaşımız boş bir adamki boş boş konuşmuş onun dedi herhalde muhalefet yapmak herhalde paylaşım için sağol:D

Yukarı Git