Facebook Tarzı Kullanıcı Etiketleme Uygulaması

Biliyorsunuz Facebook'da birşeyler paylaştığınızda ya da yorumlarda vs. arkadaşlarınızdan bahsetmek istediğinizde @ koyup ismini yazdığınızda liste açılıyor ve seçip gönder dediğinizde de arkadaşınıza bir bildirim gidiyor.. Biz de bu tarz bir uygulamayı sizlerle geliştireceğiz..

Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz Facebook'da birşeyler paylaştığınızda ya da yorumlarda vs. arkadaşlarınızdan bahsetmek istediğinizde @ koyup ismini yazdığınızda liste açılıyor ve seçip gönder dediğinizde de arkadaşınıza bir bildirim gidiyor.. Biz de bu tarz bir uygulamayı sizlerle geliştireceğiz.. Tabi üyelik yapmadığım için bildirim'i kaydettirim sadece mantığını anlattım..

Yararlı olması dileğiyle..,SONUÇ:

  • Etiketler;
Tayfun Erbilen
Hakkında bilgi yakında zamanda eklenecektir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

merhabalar cok yararlı bir ders olmus valla helal olsun....
Facebook tarzı floot bar yapımınıda gösterebilirmisiniz.
• 8 yıl önce
Ders için çok teşekürler. Başka uygulamalar yapabilirmiyiz. Daha çok örnek verirmisiniz.
• 7 yıl önce
Merhaba Üstad, İki gündür senin facebook tarzı etiketleme video dersini izliyorum herşey çok iyi. Çok güzel anlatmışsın yalnız şöyle bir sıkıntım var! etiketlediğim kullanıcılar arasında herhangi bir boşluk yada kelime yazdığımda da o boşluk yada kelimeden sonrasını almıyor. Öğeyi denetle dediğimde boşluk yerine iki tane yan yana çift tırnak atmış! Yada herhangi bir kelime yazdığımda o kelimeyi çift tırnak içine almış. ve o kafasına göre yazdığı çift tırnaktan sonrasını almamış! Yardımcı olursan çok sevinirim.

Yukarı Git