Facebook’ta Sayfa Açmak

Facebook’ta Sayfa Açmak

Facebookta nasıl sayfa açabileceğinize dair bilgi veren bir yazı.

Sizlere bu yazımda Facebook’ta sayfa açmanın kolaylıklarından, bunların size sağlayacağı avantajlardan ve neden bir sayfa açmanız gerektiği konusunda sizlerle fikir paylaşacağım. 

Günümüzde Facebook’ta neredeyse binlerce sayfa var. Bunlar ise hemen hemen birbirine benzer konularda açılmış sayfalardır. Herkes birbiriyle rekabet halinde, peki siz niye bu yarışa dahil olmuyorsunuz? Bunu hiç kendinize sordunuz mu? 

Neden Sayfa Açmalıyım? 

Facebook’ta sayfa açmanızı ve bu deneyimi yaşamanızı öneririm. Çünkü Facebook üzerinde düşüncelerinizi, inançlarınızı, sizin için değerli olan şeyleri daha çabuk yayıp, daha güncel ve doğru bir şekilde öğretip katkıda bulunarak  insanlar tarafından bu konuda destek alabiliyorsunuz. Sizin için değerli olan bir şey için hiç mücadele verdiniz mi? İnançlarınız ve değerleriniz hakkında araştırma yaparak hiç bunlara eğiliminiz oldu mu? Bunlar için emek verdiniz mi? Cevabınız hayır ise hemen şimdi kendinizin yönetebileceği bir sayfa açın! Merak etmeyin bu yolda asla yalnız kalmayacaksınız. Çünkü sayfayı açtıktan sonra çok değer verdiğiniz arkadaşlarınıza da sayfada yazarlık ve yöneticilik görevleri verebilirsiniz. İçinizdeki cevheri keşfetmelisiniz. 

Sayfa Açmak Zor Diyorlar, Doğru mu? 

Bunlar sadece insanlarımızın gözünde büyüttüğü bir meseledir. Sayfayı açmak, tıpkı arkadaşlarınıza sayfa için görevler vermek ve geliştirmek gibi kolaydır, hatta çok kolaydır diyebilirim. Facebook siz sayfa açmaya karar verdiğiniz andan itibaren sizi kurumsal anlayış doğrultusunda destekliyor, yapabilecekleriniz onlarda görmek istiyor. Bu anlamda size sayfa açma aşamasında birkaç öneri ve seçenek sunuyorlar. Merak etmeyin, Facebook’ta sayfa açmak tamamen ücretsiz, tıpkı Facebook’ta kişisel bir profil hesabı açmanın ücretsiz olduğu gibi.  

Sayfamı Açtım, Bunun Bana Avantajı Ne Olacak? 

Sorduğunuz soruyu duydum. Bunun size birçok avantajı olacak. Siz kendi savunduğunuz inanç ve değerleri paylaşarak sosyal medyadaki dayanışmayı göreceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte çalışmakla beraber bir ekip ruhuna sahip olacaksınız. Bununla da kalmayacak takdir edileceksiniz, el üstünde tutulacaksınız. Ayrıca zamanı geldiğinde sayfanızdan getiri sağlama imkanınız bile olacak. Evet evet, yanlış okumadınız. Facebook üzerinden para kazanmaktan bahsediyorum. Bu size şaka gibi gelebilir ancak Facebook’ta açtıkları sayfalar ve geliştirdikleri sayfalar sayesinde Facebook üzerinden para kazanabilen insanlar bulunuyor. Siz de bunlardan birisi olabilirsiniz. Sizin sayfanız belirli bir kitleye ulaştığında Facebook size bunu kendisi teklif edecektir. Günün birinde sayfanızı açtıktan sonra Facebooktan size ücret ödeme teklifi gelirse, şaşırmayın. 

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git