Engelli Bir Yazılımcının İlham Veren Hayat Hikayesi

  • 60
  • 16 Eylül 2020

Ortopedik bir eklem rahatsızlığı olan “Artrogripozis Multiplex Konjenita” tanısıyla engelli sıfatına sahip olarak doğdu. Yani yürüyemiyordu.

Ortopedik bir eklem rahatsızlığı olan “Artrogripozis Multiplex Konjenita” tanısıyla engelli sıfatına sahip olarak doğdu. Yani yürüyemiyordu. Orta halli bir ailenin çocuğuydu.

İşte bugün size o çocuğu anlatacağım. Zonguldak’ta sıfır imkanlarla yola çıkan, hayatın kendisine verdiği farklılığı bir avantaja çevirerek kendisini geliştirmiş ve bugün sektörde önemli başarılara imza atmış bir isim. Şüphesiz ki engelli engelsiz her insan için bir ilham kaynağı hayat hikayesine birlikte tanık olacağız.

Hayatın kendisine vermiş olduğu bu farklılığa rağmen aslında en büyük engelin kendimiz olduğunu gösteren bir hayatı paylaşacağım sizlerle.

Kerem El
Medya ve İletişim Uzmanı. Kariyerini aldığı eğitimlerle tamamlayıp çıtayı yükseltmeyi kendine vazife edinen kişi. Nev’i şahsına münhasır zat. Öğrencilikte hayatın dibine nalına mıhına vurmuştur. Sonra basamakları hızla tırmanmayı becermiştir. İşletme okumasına rağmen kimseyi işletmeyi düşünmemektedir. Sosyal Bilimler Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yüksek lisans eğitimini tezli olarak tamamlamış olup kariyerine devam etmektedir. Onlarca yerli ve yabancı projelerde çalışma fırsatı bulmuştur. Üzerinde çalışmaya devam ettiği özel projeleri olup tutkulu bir girişimci olarak hayatına devam etmektedir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git