Dreamweaver Kütüphane Kullanımı

Çok sayfalı web sitelerinde yapılacak değişikliğin diğer sayfalara uygulanması son derece zahmetli bir iştir.

Çok sayfalı web sitelerinde yapılacak değişikliğin diğer sayfalara uygulanması son derece zahmetli bir iştir. Web tasarımcıları için büyük zahmet olan bu işi başlangıçta Template kullanarak kolaylaştırabilirsiniz. * Çok sayfalı sitelerde kolay değişiklik yapmak * Kütüphaneye yeni nesne eklemek * Kütüphane nesnelerini düzenlemek 

Hakan Çamoğlu
1983 İstanbul doğumludur. 1999 yılından bu yana web tasarımı/programlama üzerine çalışan Hakan Çamoğlu, halen 2004 yılında kurduğu ajansında işlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda özel eğitim merkezlerinde web tasarımı konusunda eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Vidobu.com kurucu ve ortağıdır. Flash, Dreamweaver ve Captivate konularında Adobe Certified Expert sertifikasına sahiptir. Vazgeçemediği hobileri ise fotoğraf çekmek ve gitar çalmaktır.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 11 yıl önce
Hakan kardeşim derslerini bir yere upload etsende bizde download etsek:) bilgisayarım kısıtlı kullanıcı, video görüntüleyemiyorumda.
• 11 yıl önce
Şimdiye kadar yayınlanan tüm Dreamweaver videolarını izledim ve gerçekten inanılmaz derecede yardımcı oldu. Bu nedenle size teşekkür ederim.
• 11 yıl önce
çok tşk. hocam..!süpersin
Keşke öğretmenim olsanız :)
• 10 yıl önce
ben neden dersi göremiyorum:uzul:
• 10 yıl önce
Emeğine sağlık Hakan abi DW ile alakalı diğer videoları izledim ve kaydettim. Çok lazım olacak ve yararlı olacak. Aslında anlatılacak çok şey var en azından haftada bir video anlatsanız. Teşekkürler

Yukarı Git