Dreamweaver'da Pirobox ile Fotoğraf Galerisi

Bu dersimde daha önce bu yazımda bahsettiğim jQuery kütühanesi kullanan bir uygulama kullancağım.

Bu dersimde daha önce bu yazımda bahsettiğim jQuery kütühanesi kullanan bir uygulama kullancağım. Pirobox adlanan bu uygulama ile resimlere açılış effecti uygulayacağız. ve galeri oluşturacağız. umarım faydalı olur. 

Anar Samadov
Rusyada doğdu. Azerbaycan'da hayatına devam ederken Türkiye'ye okumaya geldi. Ege Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden 2011 yılında mezun oldu. Azerbaycanda yaşıyor. Hakkında daha geniş bilgiye <a href="http://www.anarsamadov.net">kişisel blog</a> sayfasından veya <a href="http://www.onlineogren.com">online öğren</a> blog sayfasından ulaşabilmeniz mümkün.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 10 yıl önce
eline sağlık kardeşim.yapmak istediğim bu idi ama bir türlü yapamadım şimdi yapmaya çalışacam
• 10 yıl önce
eline sağlık kardeşim.yapmak istediğim bu idi ama bir türlü yapamadım şimdi yapmaya çalışacam
• 10 yıl önce
teşekkür ederim.
• 10 yıl önce
Dersleriniz AÇık Ve Anlaşılır Elinize Sağlık Birde Ziyaretçi Defterini Nasıl oluşturulur Onu Anlatsanız Çok İyi Olur...:gul:
• 10 yıl önce
slm kardeşim paylaşımların çok güzel oldu. sizden bir şey öğrenmek istiyorum ben dreamweaverde siteyi yapıyorum fakat sitemde sayfa içinde sayfa açmak istiyorum bunuda frontpagede yapıyom fakat tarayıcınız desteklemiyor diyor bunu ne şekilde çözebilirim yada dreamweaverde nasıl yapabilirim.bana bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...
• 10 yıl önce
Usta en önemli şeyleri senden öğreniyorum :kirp: hepsini sitemde kullanıcam çok teşekkürlerr
• 10 yıl önce
Öncelikle anlatim icin tesekkurler.cok faydaliydi. 2 sorum var.birincisi acilan pirobox resimleri sitede olan flash calismalarinin altinda kaliyor.Bunu nasil cozerim. Ikincisi dw da calima tamam testtede pirobox calisiyor.siteye yukledigimde resimler ayri sayfada normal acilyior. Tekrar tesekkurler.
• 10 yıl önce
@andrasy 1- bunun cozumunu gercekten bilmiyorum :S flash olayinda transparan diye bir kavram vardir. onunla alakali olabilir bir arastirmak lazim. 2- bu sorun birkac kisi tarafindan soruldu ben de yeni cozdum :S internnete denememiştim doğrusu fakat şöyle bir sorunmuş: <script type="text/javascript" src="js/pirobox.1_2_min.js"></script> bu satırdaki pirobox kelimesindeki B büyük yazılacakmış yani: <script type="text/javascript" src="js/piroBox.1_2_min.js"></script> şeklinde böyle olunca sorun çözülüyor. online ortamda büyük küçük harf sorunu oluyor o yüzden ;)
• 10 yıl önce
[b][i][/i][/b]Çok Çok Çok Teşekkürler... Çok faydalı ve gerekli bir paylaşım olmuş ..Ağzınıza sağlık...
• 9 yıl önce
çok güzel bir çalışma teşekkür ediyorum. denedim ama internete atınca resimler sayfada ayrı açılıyo ve pirobox galeri oluşmuyo yani. büyük-küçük harfi de denedim. tavsiye edebileceğiniz başka bir şey var mı?
• 9 yıl önce
Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Fakat pribox sitesi değiştiği için ben yapamadım birazda acemiyim. Sitenin içine atacağımız kodları gönderirsen sevinirim.
• 8 yıl önce
Bende Bir Türlü olmadı yardımcı olursanız sevinirim ..
• 8 yıl önce
Bende yapmaya çalıştım ama olmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim ...

Yukarı Git