Dreamweaver'da CSS Menü Tasarımı Yapımı

Bu video derste Dreamweaver'da CSS menü tasarımı yapalım.

Bu video derste Dreamweaver'da CSS menü tasarımı yapalım. Üstelik hiç CSS ve kodlama bilginiz olmasa bile eğitim sonrası Dreamweaver'da kendiniz menü oluşturabileceksiniz. 

Orhan Karcı
2006 yılında Endüstri Sistemleri mühendisliğini kazandıktan sonra okuduğu alan dışında Web tasarım & Programlamayla tanışmıştır. ve bu alanlarda çeşitli çalışmaları devam ettirmektedir. Hala Endustri Sistemleri Mühendisliği 3. sınıfında akademik hayatını sürdürmektedir. <p>Ağırlıklı olarak kullandığı programlar Fireworks,Dreamweaver,Flash ve Photoshop'tur. Ayrıca Wordpress'e ekstra bir ilgisi ve sempatisi bulunmaktadır. Özellikle Wordpress temaları ve kodlarıyla yakından ilgilenmektedir. <p>İş ve akademik hayatı dışında spor yapmaktan (özellikle tenis ve futboldan) hoşlanır.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 9 yıl önce
gerçekten çok güzel bir paylaşım :)
• 9 yıl önce
Pratik bir yöntemi fazlasıyla anlaşılır ifade etmişsin Teşekkürler.
teşekkürler, cok pratik ve anlaşılır olmuş. eline sağlık.
• 9 yıl önce
Bir konuda ardıma ihtiyacım var. web sitenizi ziyaret ettim ama başka bir web çalışmanız var. iletişim kısmınızı bulamadım. benim sorunum. dreamweaver 8'de css ile linklei düzenliyorum. Tasarım kısmında sıkıntı yok. Tarayıcıda baktığımda linklerim verdiğim linkte değil kendi mavi linkini veriyor ve altına çizgi atıyor. Acaba benmi hata yapıyorum diye sanalkursta css ile izlemediğim video kalmadı başka yerdende araştırdım. Uygulama aynı ama nedense bende sıkıntı yapıyor. Css kodlarım doğru ama tarayıcıda problem veriyor. Bu problemi nasıl çözebilirim. İlginize şimdiden teşkkürler

Yukarı Git