Dinamik Menü Oluşturmak

Bu dersimizde daha önce linkleri CSS ile nasıl biçimlendirmişsek aynı şekilde menümüzü de biçimlendireceğiz.

Bu dersimizde daha önce linkleri CSS ile nasıl biçimlendirmişsek aynı şekülde menümüzü de biçimlendireceğiz. Fakat farklı bir CSS özelliği de gösterdim derste. HOVER özelliği. Yani fare menü hücresinin üzerine geldiğinde istediğimiz biçimlerin değişmesini sağlayacağız. Fazla söze gerek yok sanırım :) Buyurun Dersi izleyin?

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 10 yıl önce
Kardeş Tablo Devri Eskide Kaldı Sen Kendini Divlerle Çalısmaya Hazırla Hakan ÇAMOÐLU Arkadaşımızın Derslerini İzle Orda Verildi Yine De Güzel Paylasım Teşekkür Ederim:kirp:
• 10 yıl önce
bu derste anlatılan konu div'lerde de geçerli zaten :) ben derslerimi seri olarak başlattım :) div'lere de sıra gelecek inşallah . Hakan Çamoğlunun videolarını izledim. Tebrik ediyorum kendilerini. Çok güzel anlatıyor.. ;)
• 10 yıl önce
Sizde çok güzel anlatiyorsunuz tebrik ediyorum ayrica cok tesekkur ediyorum bizleri bilgilendirdiginiz için sahsen aban cok faydasi oluyor.
• 10 yıl önce
eline sağlık kardeş..gerçektende güzel bir ders olmuş kaç zamandır Dreamweaver ile çalışıyorum standartları aşamamışız..sayenizde yeni bir şey daha öğrendim teşekkürler..Kolay gelsin..
• 10 yıl önce
Arkadaşım sağolasın ,

Yukarı Git