Çalışmalarımıza Link Eklemek

CorelDraw'da yaptığınız çalışmalara link eklemek ister misiniz? SWF formatında kaydedip çalışmanızı web sitenizde de yayınlıyabilirsiniz.

CorelDraw'da yaptığınız çalışmalara link eklemek ister misiniz? SWF formatında kaydedip çalışmanızı web sitenizde de yayınlıyabilirsiniz.

Çalışmamızın hazır olduğunu düsünüyorum, link verme işlemine bir an önce geçmek istiyorum. Aşağıdaki örnek çalışmaya link vermenin nasıl olduğunu göstermek istiyorum.Linki vermek istediğiniz nesneyi,resmi,yazıyı vb. seçiyoruz.

Effects açılır menüsü altındaki Rollover seçeneğine tıklıyalım. Sanalkurs yazan kısmı seçiyorum ve oraya link vereceğim:Ardından hemen Effects açılır menüsü altındaki önce Rollover sonra Edit Rollover seçeneğini seçiyoruz.Finish Editing Object seçeneğine tıklıyoruz:

Son olarakta kaydetme işlemini göstermek istiyorum. Çalışmamızı kaydederken File açılır menüsü altındaki önce Publish To The Web sonra Flash embedded in HTLM... seçeneklerini seçiyoruz. Çıkan iletişim penceresinden bir isim vererek kaydediyoruz. Masa üstüne 2 dosya kaydediyor aşağıda gördüğünüz gibi:Örnek:

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

mukemel
E GÜZELLLLLL..VE TEBRİKLERDE SİZ HEPİNİZ GRAFİKERMİSİNİZ...
gerekli bişey elinize sağlık
süper...
:-dusun:
saol emeğine sağlık. linki veriyor ama tıklayınca yönlendirmiyor siteye yardımcı olursanız sevinirim
ya resimleri göremiyorum ne yapmalıyım yardım lütfennnnnn

Yukarı Git