Bootstrap ile Dropdown Menü (Ders 5)

Bu derste Bootstrap ile açılır menü yapmayı öğrendik.

Bu derste Bootstrap ile açılır menü yapmayı öğrendik.

  • Etiketler;
Mahmut Şehoğlu
İstanbul'da doğup İstanbul'da yaşayan Maliye bölümü mezunu bilgisayara düşkün bir insan. Bu düşkünlük onu yazılıma yönelten taraf oldu. <p>2010 yılında web işleriyle uğraşmaya başladı. Öğretirken öğrenmek için görsel dersler hazırlamaya başladı. Php, Asp.NET, C Sharp, CSS, Html, jQuery, Bootstrap'a hakim. <p>Şu anda bir firmada yazılımcı olarak çalışıyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 6 yıl önce
hocam http://megamujdepastanesi.com/a adresinde bu aşamaya kadar yaptım fakat dropdown ve <span class="sr-only">Menu</span> olaylarını yapamadım. verdiğim adrese sizinle yaptığım örneği yükledim. Hatam Nedir?
• 6 yıl önce
<script type="text/javascript" src=""="js/jquery-1.11.1.min.js"> </script> <script type="text/javascript" src=""="js/bootstrap.js"> </script> bu satırlarda hata var. src kısımların <script type="text/javascript" src="js/jquery-1.11.1.min.js"> </script> <script type="text/javascript" src="js/bootstrap.js"> </script> şeklinde düzeltip denermisiniz.
• 5 yıl önce
selamun aleykum kardeşim 130 dersinide indirdim. şuan ders 4 te ---- ---- ---- tarayıcıyı küçültürken menü imleci görünmüyor ne yapabilirim. tektek bakıyorum hiç bir hata yok ama tarayıcıyı daraltırken küçülmüyor linkler
• 5 yıl önce
kodları paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım

Yukarı Git