Bedava Reklam: İnternette Pazarlama ve Satış Teknikleri

İşletmeler için tamamen ücretsiz reklam verme ve internetten satışlarını artırıp binlerce müşteriye ulaşabilme yöntemini ele alalım.

Bu videoda satış ortaklığı sistemini kullanarak risksiz ve ücretsiz şekilde binlerce insana ürünlerinizi veya hizmetlerinizi açamayı göreceksiniz.

Mustafa Coşkun
Dijital Pazarlama Uzmanı olarak faaliyet gösteren Mustafa Coşkun, 10 Nisan 1995 tarihinde Ankara’da hayata ilk adımını attı. Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü tamamladıktan sonra dijital alandaki ilgi ve yatkınlığı sebebiyle bu alana daha fazla yönelerek eğitimler almaya başladı. Grafik tasarım, seslendirme, video kurgu montaj-efekt, sosyal medya yönetimi, metin yazarlığı, Google Ads, WordPress gibi alanlarda uzun bir süre freelance olarak faaliyet gösterdi. Üniversite mezuniyetinden itibaren sürekli kendi işini kurma çabasıyla birlikte freelance olarak faaliyet gösterirken sürekli değişen ekip arkadaşları sonucunda da artık her şeyi bırakarak iş aramaya başladı. Ankara’da bir web tasarım şirketinde dijital pazarlama sorumlusu olarak görev aldı. Bir süre faaliyet gösterdikten sonra tekrar kendi işini kurma düşüncesiyle istifa ederek ayrıldı. Home Ofis olarak içerik üretimleri yaparken bir yandan da dijital pazarlamanın alt alanları hakkında farklı eğitim platformlarında online eğitimler vermeye başladı. Bir süre sonra kendi platformunu kurarak tüm online eğitimlerini, iş ve kazanç setlerini, danışmanlık ve hizmetlerini bu platforma taşıdı. Bireylere online eğitim, iş ve kazanç setleri sunarken; firma ve markalara ise dijital pazar için danışmanlıklar vermeye başladı. Yazılımcı ortağıyla birlikte oluşturdukları bir “sosyal medya yönetim aracı” ile birlikte de global pazara açılmak üzere ilk adımlarını atmaya başladılar. Artık dijital alanda Türkiye’yi ileriye taşıyabilecek projeler için çabalamaya devam ettiklerini de belirtmektedir…
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git