Asterisk Key İle Unuttuğunuz Şifreleri Görme

Asterisk Key isimli program ile hatırlayamadığınız,şifreli karakter halindeki parolalarınızı nasıl görebileceğiniz anlatmaya çalıştım.

Asterisk Key İle Unuttuğunuz Şifreleri Görme..

Bu dersimizde "Asterisk Key" isimli program ile hatırlayamadığınız, tarayıcınızda kayıtlı olan "***" şeklindeki şifrelerinizi görebilmeyi anlatmaya çalışacağım..

İlk olarak şifremizin kayıtlı olduğu sayfayı açıyoruz.Ben bu anlatımda Facebook'taki kayıtlı ama geçerliliği olmayan bir şifre denedim.Karşımıza çıkacak olan şiifre "deneme123" olacaktır.

Sayfamızı açtıktan sonra karşımıza şifre bölümü gelecektir.Burada şifre "***" şeklindedir. Gizli olan şifre karakterlerini mouse ile seçiyoruz. "Asterisk Key" isimli programımızı açıyoruz. Programı açtıktan sonra üstteki "Recover" butonuna tıklıyoruz ve bir iki saniye sonra şifremiz açık bir şekilde gösteriliyor.Not: Program İnternet Explorer'daki şifrelerinizi bulmanızda kolaylıkla size yardımcı olmaktadır, fakat Mozilla Firefox ile uyumsuzdur.

  • Etiketler;
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

• 7 yıl önce
hocam eğer ki kullandığımız tarac ise choreme ise bunu programsızda yapabiliriz
• 7 yıl önce
Evet,chrome'da web geliştirici araçları ile kayıtlı şifreleri görmek mümkündür.Bende bir yabancı sitede görmüştüm chrome ile bu tür bir şeyin yapıldığını.

Yukarı Git