Arkaplanı Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama (Html5 ve CSS3)

Bu videolu anlatımımızda, Html5 ve CSS3 Kullanarak Arkaplan Resmini Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama işlemini anlatacağız.

Merhaba arkadaşlar,

Bu videolu anlatımımızda, Html5 ve CSS3 Kullanarak Arkaplan Resmini Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama işlemini anlatacağız.

Bunu anlatmamın nedenlerinden bir tanesi CSS3 ve HTML5‘in yavaş yavaş web hayatımıza girmeye başlamasındandır.

Diğer bir nedeni ise öğrencilerimin ve site ziyaretçilerinin devamlı olarak bu soruyu bana sormasından kaynaklanmaktadır.

  • Etiketler;
Ömer Bozalan
Gümüşhane doğumludur. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirdi. Üniversite zamanında Kocaeli Belediyesi Konservatuarını kazanarak 4 yıl boyunca konservatuarda bağlama, mey, solfej, T.H.M repertuar ve Batı müziği eğitimi aldı. Kocaeli Belediyesi T.H.M korosunda bir çok konsere çıktı. <p>Şu anda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde olan KO-MEK'te Bilgisayar İşletmenliği, Grafik ve Animasyon Tabanlı Web Tasarımı ve Bilgisayar Bakım Onarım öğretmenliği yapıyor.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

sa abi ben bunu yaptım fakat şöyle bir sorun var resmimin boyutu 1000px sabitliyorm boş sayfada iken genişlik ve yükseklik tam uyuyor fakat bir div oluşturuyorm yüksekliği 1500px verirsem sayfa aşağı indiğinde 500px kısımda resım kayboluyor arka plan rengı olan beyaz görünüyor bunu nasıl yapabilirim ? teşekkürler şimdiden

Yukarı Git