Amerika'daki Tüm Pokemonları Yakalayan Adam

Amerika'daki Tüm Pokemonları Yakalayan Adam

Brooklyn'de yaşayan Nick Johnson, Pokemon GO'da Amerika'da yer alan bütün pokemonları yakalamayı başardığını belirtti.

Brooklyn'de yaşayan Nick Johnson, Pokemon GO'da Amerika'da yer alan bütün pokemonları yakalamayı başardığını belirtti. Toplamda 151 Pokemon var, ancak 142'sinin Amerika'da olduğu kesin olarak biliniyor.

Pokedex’te yer alan tüm 142 pokemonu yakalayan New Yorklu bu adam, yakalanabilecek bütün Pokemonları yakaladığını ve toplamda 4269 adet pokemon sahibi olduğunu söylüyor. Bunun için uykusuz kalarak uzun yolculuklar yaptığını belirten Johnson, bundan sonraki süreçte en önemli önceliğinin ise doyasıya uyumak olduğunu dile getiriyor.

Bütün zamanını Pokemon avlamaya veren bu kişi, özellikle Newyork'taki Central Park’ta yer alan Battery Park ve Grand Army Plaza'da en çok Pokemon'u yakaladığını söylüyor. 

Nick Johnson

Pokemon'da toplamda 151 adet pokemon yer alıyor. Nick Johnson'ın bulamadığı diğer Pokemon'lar diğer kıtaların herhangi bir yerinde olabilir, yani bulmak hayli zor. Hatta 3 tanesi sadece kıtalara bölünmüş olan pokemonlardan Avrupa’da Mr. Mime, Avustralya’da Kangaskhan ve Asya tarafında ise Farfetch’d bulunuyor. Ayrıa Articuno, Ditto, Mew, Mewtwo, Moltres ve Zapdos da dünya geneline yayılan ama çok nadir pokemonlardan.

Nick Johnson, şu an kız arkadaşının da Pokemonları toplamasına yardım ettiğini ve büyük bir mücadele verdiğini de ekliyor.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Yukarı Git