Youtube.com'daki Videoları Bilgisayarınıza Kaydetmek

Her gün 65 bin video dosyasının yüklendiği YouTube sitesinin dosyalarını bilgisayara çekmek mi istediniz?

Her gün 65 bin video dosyasının yüklendiği YouTube sitesinin dosyalarını bilgisayara çekmek tsunamiye karşı kürek sallamaktan farksız.

Ancak herhangi bir sebeple içindeki kimi görüntüleri bilgisayarınıza kaydetmek isterseniz http://saveyoutube.com/ çözüm için yeterli. Yapmanız gereken siteye videonun adresini girip çektiğiniz dosyanın sonuna .flv uzantısını eklemek.

  • Etiketler;
M. Serdar Kuzuloğlu
1995 yılında girdiğim medya sektöründe birçok farklı görev üstlendim. Meslek hayatım boyunca trendleri ve teknolojiyi takip edip okuyucu, dinleyici ve izleyicilerime aktarmaya çalıştım. Bu çabamı hala, her fırsatta sürdürüyorum. Posta, Fanatik, Milliyet, Finansal Forum, Radikal ve Cumhuriyet gazetelerinde yazdım (ayrıca Cumhuriyet hariç hepsinin web sitelerinin kuruluşunda görev aldım). Yanı sıra PC WORLD, ComputerWeek, .net, Paprika dergilerinde düzenli köşe yazarlığı yaptım. Radyo Kozmos ve NTV Radyo’da uzun yıllar program yaptım. Technology Channel, Business Channel ve TRT Haber ve TRT 1’de TV programları hazırlayıp sundum. Yeni Nesil Hizmetler Direktörü olarak çalıştığım Doğan TV Holding’de grubun tüm markalarının dijital kurulumlarını tamamladım, stratejilerini belirleyerek yönettim. MYK Medya adıyla kurduğum dijital ajansta yirmiyi aşkın iç yapıma sahip internet televizyonu Televidyon, birçok ilke imza atan teknoloji haber portalı Yahoyt, lokasyon tabanlı sosyal ağ Kaybolduk.biz ve Türkiye’nin ilk nostalji temalı video sitesi Alkışlarla Yaşıyorum gibi hala gururla andığım bir dizi projeyi hayata geçirdim. Halen başta blogum olmak üzere her fırsatta yazmaya; öğrendiklerimi paylaşmaya devam ediyor ve kurucuları arasında yer aldığım İstanbul Bilgi Üniversitesi / Next Academy’de ‘Sosyal Medyada İletişim ve Pazarlama’ başlıklı yüksek lisans dersini veriyorum. Bütün bu uğraşlardan kalan zamanlarda danışmanlık yapıyor, konferanslarda fikirlerimi paylaşıyor, bir dizi dijital projede yatırımcı ve girişimci olarak yer alıyorum.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

güzel bir ders elinize sağlık :))))
Ne yeteneksiz biriymişim be bir türlü beceremedim yardım
Çok güzel bir ders. Teşekkürler :kirp:
AYRICA GOOGLE GİRİN flv to mp3 diye arayın indirdiğiniz dosyaları mp3 çevirin yada flv to mp3 yazan yeri istek ve arzuya göre istediğiniz uzantıyı yazın ve aratın kolay gelsin
ya arkık saveyoutube ınmıyor baska bı sıtesı warsa weya programı soylermısınız ındırelım

Yukarı Git