Windows'unuzu Güncel Tutun

Bu dersimizde Windows'ta otomatik güncelemeler nasıl açılır, onu öğrenelim.

Başlat > Denetim Masası > Klasik Görünüme Geç > Otomatik Günçelleştirme > Otomatik Güncelleştirmeler yolunu izleyin. Orada yer alan seçeneği aktif duruma getirin, Tamam deyin. Windows'unuz artık güncellemeleri takip edecektir. Dilerseniz daha gelişmiş ayarları o kısımdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Etiketler;
Fuat ŞENGÜL
Fuat ŞENGÜL Samsun Havza ilçesinde 23.05.1990 da doğdu. Bilgisayar ile lise öğreniminde tanışan yazar Pascal, C/C++, Assembly ve Visual Basic dilleriyle birlikte yazılıma adım attı. 2008 yılında Fırat Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar öğretmenliğini kazandı. Öğrenimi sırasında web ve masaüstü yazılımları konusunda projelere imza atan yazar 2012 yılında mezun oldu. Yazar C/C++, C#, Asp.Net, Matlap, Jquery, Css ve Html gibi programlama dillerine hakim ve bu diller ile projeler üretmeye devam etmektedir. Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

kardeş benim otomatik güncelleştirmeler kısmında hiçbişey seçemiyosun.ne otomatiği nede kapatı seçemiyosun.yardımcı olursan sevinirim.

Yukarı Git