Windows 7 ile GodMode Erişimi

Windows 7 ile GodMode Erişimi

Win 7 GODMODE erişiminin nasıl yapıldığına bir bakalım.

Selam arkadaşlar,

Bu dersimizde Win 7 GODMODE panelinin nasıl açıldığına bakacağız. Ancak nedir bu GODMODE?

GODMODE bilgisayar üzerindeki bütün ayarla tek noktadan erişmenizi sağlayan bir denetim masasıdır. Bir ayar yapmak istediğinizde bu nerdeydi şu nerdeydi diye aramanıza gerek kalmıyor. Hepsi burada mevcut.

Masaüstünde bir klasöt açalım ve adını

GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

olarak değiştirelim. Enter'a bastığınızda simgesi otomatik olarak değişir. (Denetim masası ile aynı ikon) Ve artık sizde GODMODE erişimini almış bulunmaktasınız.

Bu dersimiz bu kadar. Gelecek derslerde görüşmek üzere..

http://mustafabukulmez.com/

Mustafa BÜKÜLMEZ
http://mustafabukulmez.com -- Web sitesi, ERP, MRP, CRM ve kişiye özel uygulamalar hazırlanır. -- Deneyip çalıştığını onaylamadan çok nadir ders eklerim. Denemediklerim ise eski makalelerimdendir. Hem bildiklerimi paylaşmak hemde her seferinde aramamak için yayınlıyorum. -- *Bilgi paylaştıkça çoğalır. *Bir mum diğer mumu yakmakla ışığından bir şey kaybetmez. Aksine Daha çok ışık yayar. -- 1992 İstanbul doğumluyum. Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. Lise: Ağ sistemleri ve Yönetimi, Üniversite: Bilgisayar Programcılığı.. -- 07.2014 tarihinden beri bir firmada Bilgi İşlem Müdürü olarak çalışmaktayım. -- Kişisel Bloğum : https://csharpiledundenbugune.blogspot.com.tr/
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Microsoft windows 10 pro işletim sisteminde bile işe yarıyor. Teşekkürler!
Onu hiç denememiştim bende teşekkür ederim :D

Yukarı Git