Web Siteleriniz İçin 3D Başlık Alanı Yapımı

Web Sitelerinize Photoshop ile 3D Başlık alanı yapmak ister misiniz? Öyleyse bu ders tam size göre.

Merhabalar arkadaşlar.

Bu dersimizde sitelerimiz için 3D Başlık alanı yapıyoruz. Öncelikle bir alan yapmalıyız kendimize. Sonuç şuna benzer bir şey olacak.
1-) Kare aracımızı alarak alanımıza bir başlık alanı çiziyoruz. Ama bu başlık alanı yazı yazılacak alanı biraz aşmalı. Resimdeki gibi.2-) Pen toolumuzu alıp şekildeki gibi üç adımda bir çizim yapıyoruz.Ne kadar zoom yaparsanız o kadar iyi olur.3-) Çizdiğimiz parçaya gölge ayarlarımızı da veriyoruz.4-) Başlık alanımıza da aynı gölge ayarlarınızı veriyoruz.Bir sonraki derste görüşmek üzere.
  • Etiketler;
Mert Hiçyılmaz
1995 doğumlu. Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri üzerine bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Ayrıca geliştirilmekte olan bir restoran pos sisteminin de kurulum ve bakımlarını yapmaktayım. CCTV, Uzak mesafe internet aktarımı, bilgisayar yazılımsal ve donanımsal sorunlar gibi konularda çalışmaktayım. Bölgemizde ki çok sayıda büyük markanın teknik destek ve kurulum hizmetlerini sağlamaktayım.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Emeğine Sağlık Çok güzel bir anlatım olmuş... Zahmet olmazsa bu yaptığımız banner'ı tabloya sorunsuz nasıl ekleyeceğimizide anlatırmısın. Png yapıyorum, ama tabloya eklediğimde yarısı tablonun içinde yarısı dışarıda yapamıyorum...
teşekkürler, onu da anlatıcam ama tablo üzerinde değil. DIV'e bu 3D Başlık alanını nasıl ekliyceğimizi anlatıcam. Padding değerleriyle oynayarak ekliyoruz, tablo da da aynı sonucu verir sanırım :)
bu hangi programda yapılmış?
Photoshop yasemin_1905
bu değerli emek ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim. saygılarımla.

Yukarı Git