Vista ile dalga geçen açık

Vista'nın yeni bir açık ortaya çıktı. Çıkar çıkmaz hemen kullananlar için büyük bir sıkıntı olur mu bilinmez ama, henüz kullanılır mı bu Vista, insan düşünüyor.

Bu bölüme vistanın açıklarını paylaşacağım

Microsoft'un da doğruladığı ancak bir çözüm getirmediği açık, bakın Vista'yı ne hale getiriyor? İşin daha acı tarafı ise bu açık için hazırlanan yamanın başka bir firma tarafından bulunması.

McAfee mühendisleri, Windows Vista'da buldukları bir açığı duyurdular. Bu açık, Windows Vista'daki hareketli fare imlecinin çalışması ile beraber harekete geçiyor ve Vista, tabiri caiz ise çıldırmaya başlıyor. Microsoft, bu açığın varlığını kabul etti ve yaptığı açıklamada kendi antivirüs programının kullanılmasını önerdi.Vista'yla dalga geçen açık

Kimler zarar görüyor ve çözümü nedir? Bu açıktan etkilenen işletim sistemleri şöyle;

:: Microsoft Windows 2000
:: Microsoft Windows XP
:: Microsoft Windows Server 2003
:: Microsoft Windows Vista


Etkilenmemek için geliştirilen yamayı buraya tıklayarak indirip kurabilirsiniz.

Kurulumdan hemen sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

  • Etiketler;
Keramettin El
Girişimci. Sosyal medya uzmanı olma kariyerini aldığı eğitimlerle tamamlayıp çıtayı yükseltmeyi kendine vazife edinen kişi. Yer yer boş gezen, yer yer de gezecek yer bırakmayan nev’i şahsına münhasır zat. Uç noktaların insanıdır. Aldığı gazlarla helyum misali atmosfere kadar uçabilir. Büyük hayaller kurmayı sever ama adımlarını atarken dikkatlidir. Öğrencilikte hayatın dibine nalına mıhına vurmuştur. Sonra basamakları hızlı tırmanmayı becermiştir. İşletme okumasına rağmen kimseyi işletmeyi düşünmemektedir. Medya ve İletişim üzerine yüksek lisansını tamamlamış olup, Sosyal Medya ve İletişim Danışmanlığı kariyerine devam etmektedir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

bu beni deli ettirmişti o yüzden bastım formatı ::gul:
teşekkürler
anlamadım tam olarak

Yukarı Git