VB.net'e Giriş

Bu video dersimizde VB.net'e giriş yapalım ve textbox'a girilen bir değerin ekrana mesaj olarak çıktısını alalım.

Bu video dersimizde VB.net'e giriş yapalım ve textbox'a girilen bir değerin ekrana mesaj olarak çıktısını alalım.

  • Etiketler;
İbrahim Delibalta
1984 Bayburt doğumludur. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan İbrahim Delibalta, hobi olarak başladığı web tasarım işine iyice sarmış ve iyi bir yazılım uzmanı olmaya karar vermiştir. <p>2004 yılından bu yana web tasarımı / programlama üzerine çalışan İbrahim Delibalta halen 2008 yılında kurduğu ajansında işlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda bir çok web sitesinde tasarımı konusunda eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. <p>Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı (Software and Database Specialist) sertifikasına sahiptir. Dreamweaver, Photoshop, Flash, Visual Studyo programlarını kullanmaktadır. C#, C++, VB.Net, ASP, ASP.Net, CSS, Ajax, JavaScript dillerine hakimdir. <p>Bunların dışında ise, animasyon hazırlamak en büyük hobilerinden biridir.
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

Harika bir çalışma emeğine sağlık
Selam üstadım, ben burada yeniyim. Programlamada da yeniyim ve öğrenmeye çalışıyorum. Ben butona resim ekleyeceğim ama formun arka planını nasıl resim olarak değiştireceğim? Acil lazım, yardımcı olursanız sevinirim. Sonuçta sizin gibi birine her zaman ihtiyaç olabilir. Lütfen bana yardımcı olun.
şimdi form ve butonun üzerine gein sağ tıklayın aşağıda properties var ona tıklayın ve formun bütün özelliklerini ordan değiştirebilirsiniz butona gelinde aynı işlemi ordada yapabilirsiniz... iyi çalışmalar dilerim

Yukarı Git