Tr.gg veya Html Tasarımı Yapıp Kodlamak

Bu dersimizde basitçe HTML tasarımı yapıp kodlamayı göstereceğim. Yeni başlayan arkadaşlar için yararlı olacak, en azından bir fikir verecektir.

Bu dersimizde basitçe HTML tasarımı yapıp kodlamayı göstereceğim. Yeni başlayan arkadaşlar için yararlı olacak, en azından bir fikir verecektir.

Bu derste şu konuları ele alacağız:

[*] Photoshop'ta Basit bir tasarım çizimi
[*] Çizilen tasarımı parçalara bölmek
[*] Tasarımı Kodlayıp tr.gg ye uyarlamak

Bölüm 1Bölüm 2Bölüm 3

  • Etiketler;
Bugrahan05 Bugrahan05
Sanalkurs.net
Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor!

bence bundan kimse bişey çıkaramaz paralı yaptıgın tasarım gibi anlatman lazım böyle anlatanlar benden çok küfür yiyor üstüne alın !
Hmm Gayet Güzel Hazırlamışsın Ancak Şuda Bir Gerçekki Sen bazı Bölümleri RESİM Olarak Gösteriyorsun Misal Logo Yerini Sen Boş Brakak Bilirdin Dreamwievermidir nedir O Programda Buraya Loga Gelecek Yazabiliridn O Değildir Bir Sorum Olucak Ben Dream wiverde Bir yazı Yazdığımda Türkçe Karakter KAbul Etmiyor Yani Şöyle Bu Bölüme İçerik Gelicek Diyorum Önizleme Yaptığımda bu b*.lme i.?erik gelicek Olarak Gösteriyor ??? nedne böle
@IKadavra Evet bi nevi haklısın.Fakat video üzeerindende professional bir tasarım yapımını anlatmak açıkçası anlatıcı için zorlayıcı.Ama professional olarak nasıl yapabileceğimizide yakın süreçlerde anlatmaya çalışırım. @SPRooT Dreamweaverde Türkçe sorununu çözmek için Modify / Page Properties menüsünden “Title/Encoding” sekmesinde “Encoding” seçeneğinden Türkçe(Wİndows) seçimini yapmanız yeterli olacaktır.Bu işlemi yaptıktan sonra dreamweaver otomatik olarak ç,ş,ğ gibi harfleri algılayacaktır.
kardes pekı 1.derste kulandıgın program, 2. derste kullandıgın ve son derste kullandıgın program ısımlerı nelerdır
Çok hızlı anlatıyor neyi nasıl yaptığını anlamıyorum açıklayarak ve yavaş anlatsa 10numara olucak
[b]kolay gelsin hocam ben dediklerini yapıyorum ama bir yerde takılıyorum resimleri dreamweaver a atıyorum ama attıktan sonra üzerine yazı yazmak için tabloyu tıkladığımda olmuyor başka tablo açıyor ama resimlerin üzerine taşıyamıyorum herhangi bir ayarda eksiklik mi var ondan dolayı mı oluyor böyle anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.[/b]
Dreamweawer Karışık Bulanlar NotePad Daha Açıklayıcı Onuda Kullanabilirler ? :)
Dreamweawer Karışık Bulanlar NotePad Daha Açıklayıcı Onuda Kullanabilirler ? :)
bu değerli emek ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim. saygılarımla.

Yukarı Git